חיפוש באינדקס עסקים

האווירון, אלון מזרחי בקמפיין לרשת H&O

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 ספטמבר 2012

האווירון, אלון מזרחי בקמפיין לרשת H&O. צילום: לם וליץ סטודיואלון מזרחי, הידוע בכינויו "האווירון", שחקן כדורגל, מכוכבי הליגה הישראלית בשנות ה-90 ומלך השערים בכל הזמנים של הכדורגל הישראלי, הצטלם ביום חמישי האחרון (20.9) לקמפיין הטלוויזיה של רשת H&O במסגרתו יוצעו מגוון חליפות כדורגל לילדים בהנחה.

מזרחי הגיע לסט הצילומים שנערך בוילה מפוארת במושב בני ציון בשרון כאשר הוא בחר בעצמו את הלבוש שלו לפרסומת, והיה מאוד מודע ומעורב בכל המתרחש על הסט, בו הוא מגלם אבא שחזר מחו"ל, ובנו הקטן רץ אליו כמו אווירון, מלא געגועים כשאר שניהם חובבי כדורגל מושבעים מזרחי סיפר כי בימים אלו הוא מאמן את דור העתיד של חלוצי ישראל, על ידי מתן שיעורים שבועיים לחלוצי ישראל (ילדים, נוער ובוגרים), בעיר מגוריו, רמת השרון.

באמתחתו כיום נמנים 150 חלוצים. מזרחי מספר שבתקופתו לא היה מישהו שידריך ויעביר לו מהניסיון שלו. לטענתו אם הוא היה משחק היום, הוא בוודאות תוך זמן קצר היה משחק באירופה ובקבוצה טובה.

הקמפיין אליו הצטלם מזרחי הינו חלק ממערך קמפיינים הומוריסטיים של H&O לעונת החורף, במסגרתם מציעה הרשת מבצעים שונים לכל המשפחה אשר מוצגים בסיטואציות ייחודיות .

האווירון, אלון מזרחי בקמפיין לרשת H&O. צילום: לם וליץ סטודיו

האווירון, אלון מזרחי בקמפיין לרשת H&O. צילום: לם וליץ סטודיו

האווירון, אלון מזרחי בקמפיין לרשת H&O. צילום: לם וליץ סטודיו
האווירון, אלון מזרחי בקמפיין לרשת H&O. צילום: לם וליץ סטודיועמוד זה נצפה: 302 פעמים

פפארצי

אני מאשר/ת קבלת דיוור