חיפוש באינדקס עסקים

דקל בן ציון- הפקות אופנה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 יוני 2011

דקל בן ציון- הפקות אופנהדקל בן ציון אחראי לעיצוב השיער בהפקות אופנה של מגזינים, הפקות טלוויזיה ואירועי אופנה נחשבים.המומחיות של דקל בעיצוב השיער ובתחום האיפור, מושכת אל המספרה את המפיקים והצלמים המובילים בתחום, סלבריטאיות ונשות חברה ועסקים, הזקוקות למראה הנכון, המעוצב במיומנות, דיוק וסטייל אומנותי ומעודכן.

במסגרת הפקות אופנה ותוכניות טלוויזיה, דקל בן ציון והצוות שלו אחראים על עיצוב השיער והאיפור של עשרות דוגמניות ושחקניות מובילות כמו: נטלי עטיה, פנינה טורנה, יעל אבוקסיס, מיכל ינאי, סנדי בר, יעל בר זוהר, דנה מודן, לירון וייסמן, יעל גולדמן, שלי גפני, סנדרה רינגלר ועוד רבות וטובות.

"ראשית נפגשים עם צוות ההפקה", מסביר דקל, "יושבים על ’רפרנס’ ובונים קונספט, יחד עם מעצב השיער, הסטייליסט, המאפר, הצלם והתאורן, על מנת לייצר את המראה המבוקש בצורה המושלמת ביותר. אנחנו במספרה, מכינים מראש את השיער, הפאות ו/או את תוספות השיער, מבחינת כימיה וצבעים, כך שיהיו ערוכים מוכנים ליום הצילום.

דקל וצוות המספרה שלו השתתפו בהפקות אופנה למגזינים נחשבים כמו: הפקות של מלכות היופי לעיתון "לאישה", הפקת אופנה למגזין "את", "עולם האישה", "זמנים מודרניים" ועוד, וכן למגזינים בינלאומיים כמו: "קוסמופוליטן", "ווג" ועוד.עמוד זה נצפה: 321 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור