חיפוש באינדקס עסקים

דנה פרידר רגע לפני החתונה!

פורסם מאת: בתאריך: 16 מאי 2017

רגע לפני החתונה דנה פרידר תוקעת המבורגרים 
 
רגע לפני חתונתה, אשר תתקיים ב 29 למאי ברמת פולג שבנתניה, הגיע אתמול (יום שני ה15.5) דנה פרידר לצילומי קמפיין רשת ההמבורגרים BBB.  
 
הצילומים נערכו בסניף הדגל של הרשת,  ברמת החייל בתל-אביב,  לשם הגיעה דנה יחד עם הפרטנר לקמפיין טל טרינגל, מהצמד תירס סקסואל.
 
דנה פרידר רגע לפני חתונתה בולסת המבורגר בצילומי קמפיין להמבורגר הטוב בעולם. צילום גבע טלמור
 
השניים, שרק נחתו מסיור קולינארי בין 10 ימים באירופה, במסגרת צילומי הקמפיין לחפש את ההמבורגרים הטובים בעולם, סיפרו על סט הצילומים שהספיקו לבקר בין היתר בליסבון, בירת פורטגל, אמסטרדם בהולנד וברלין בגרמניה.
 
דנה סיפרה שהצילומים היו כמו בטיול שנתי משודרג, והיא הכי נהנתה מליסבון כי הרגיש לה כמו בהאני מון ….
 
טל טירנגל ודנה פרידר בולסים את ההמבורגר הטוב בעולם ב-BBBצילום גבע טלמור
 
שנשאלה ע"י הצוות על סט הצילומים מה קורה עם החתונה, סיפרה דנה שבחרה שתי שמלות לחתונה: האחת של המעצבת גליתא והשנייה של המעצב ויוי בלאיש.
 
עוד סיפרה דנה כי המאכלים האהובים עליה הם המבורגר וצ’יפס ועל כן בר האפטר בחתונה יהיה על טהרת ההמבורגר והצ’יפס, למרות שהחתונה יוצאת ערב חג שבועות.
 
טל טירנגל ודנה פרידר בולסים את ההמבורגר הטוב בעולם ב-BBBצילום גבע טלמור
 
דנה סיפרה שהיא וטל הקימו בחו"ל קבוצת ווטסאפ של שניהם שנקראת "שמלות וכאלו" ויחד הם בוחנים שמלות, מנות ודברים נוספים לקראת החתונה….
 
בהתייחסה לחלומות…..אמרה דנה כי יש לה חלום לעבוד בחו"ל והיא מאמינה שלאט, לאט היא תצליח להגשים חלומות אלו ולעבוד בחו"ל והוסיפה שאם כבר לעבוד בחו"ל אז רק עם טל טרינגל….
 
בניגוד למצופה מכלות יפות וחטובות, בסיום יום הצילום התיישבה על הבר ובקשה לטעום את שלושת הטעמים החדשים של ההמבורגרים שהכין השף עבור הצילומים.
 
דנה עמדה יפה במשימה, לעומת טל שאכל רק המבורגר אחד ודנה אמרה כי זו ההוכחה שהדיווה מבין שניהם היא דווקא הוא ולא היא.
 
טל טירנגל ודנה פרידר בקמפיין ל-BBB צלם גבע טלמור


עמוד זה נצפה: 495 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור