חיפוש באינדקס עסקים

דלת אחת שווה אלף מילים..

פורסם מאת: בתאריך: 1 אוקטובר 2013

לראשונה בישראל דלתות מודפסות בהתאמה אישית.
דלתות לנדאו מציגים חידוש ייחודי בעולם הדלתות הכולל הדפסה על גבי הדלת בטקסטורות שונות או מכל קובץ תמונה. החידוש האחרון בעולם דלתות הפנים. הדפסה מלאה בהתאמה אישית על הדלתות, לקבלת עיצוב מקורי, ייחודי ומותאם אישית.

דלת אחת שווה אלף מיליםהדפסת הדלתות נעשית בטכנולוגיה חדשה, ומאפשרת שימוש בויז’ואלים אישיים. כך למשל ניתן להדפיס על הדלתות נופים, דמויות, איורים, עיצובים מופשטים, תמונה של הדייר/ת שבחדר ועוד.

ללקוח עומדת האפשרות להדפיס על צד אחד, או עיטוף שני צדדים של הדלת בכל תמונה נבחרת, כאשר שולי הדלת יותאמו לתמונה. בשונה מטפט או מדבקה, ההדפסה הישירה על הדלת עמידה יותר, מרשימה יותר והומוגנית.

הדלתות המודפסות הינן דלתות איכות העשויות עץ רב שכבתי, אשר מתאפיין בחוזק ועמידות גבוהה, ובכך שהוא אינו ממשיך "לעבוד" ולשנות צורה כפי שעץ מלא מתנהג. כמו כן במשקופי הדלתות משולב פטנט ייחודי של חומר הגנה מפני מים ורטיבות. הדלתות המודפסות של לנדאו מגיעות במידה מקסימלית של 240 ס"מ גובה, 120 ס"מ רוחב.

שחר לנדאו, מבעלי דלתות לנדאו אמר היום: "אנו שמחים להציע פתרון חדשני לקהל לקוחותינו. לא אחת פונים אלינו אדריכלים, מעצבים ולקוחות פרטיים המחפשים את הדבר הבא בתחום הדלתות.

ההתמחות שלנו בדלתות פנים בהתאמה אישית, אשר התבטאה עד כה בייצור דלתות בכל גודל ומידה, ובכל טקסטורה, צבע וגוון, עולה מדרגה עם העיצוב החדש במסגרתו אנו יוצרים מהדלת תמונה אמנותית לכל דבר.

לדלת המודפסת נוכחות בלתי רגילה, והיא משמשת כפריט עיצובי מרהיב ובולט העומד בפני עצמו ומקרין על חלל המגורים. עולם ההדפסים אינו מוגבל, ניתן להדפיס כל דבר, כך שזהו פתח אדיר לדמיון פורה ויצירתי של הלקוח או המעצב".
דלת אחת שווה אלף מילים

דלת אחת שווה אלף מילים
 עמוד זה נצפה: 362 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור