חיפוש באינדקס עסקים

דיפרנט ישראל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 ספטמבר 2007

אורי שחגי וראובן טפר - דיפרנט ישראלבשנת 2003 פיתח אורי שחגי את השיטה לצבע: צביעה, פנלים, גוונים ופסים בעזרת ניילון של פיצה. הוא החליט להעביר את הידע לעוד ספרים והרים את תצוגת השיער הראשונה של "דיפרנט" ישראל באשקלון  במלון "הולידי אין" בהשתתפות של מספר מעצבי שיער מכל הארץ.

כתוצאה מההתחברות ומפגש הלמידה עם מעצבי שיער שונים, הגיע אורי למסקנה שגם לו יש מה ללמוד מהם, רעיונות, שיטות ועוד. התצוגה הייתה מרהיבה אך כמות המשתתפים עמדה על 12 מעצבי שיער. אורי התאכזב קשות אך מי שעודד אותו היה שניר כחלני עורך מגזין "לה ג’ורנאל" שהיה נוכח בתצוגה והבין את היכולת של "דיפרנט" ישראל.

קבוצת "דיפרנט" ישראל הפיקה עוד 14 תצוגות וסמינרים  בכל רחבי הארץ יהוד, ירושלים, חולון, נס ציונה , רחובות, באר שבע ועוד. בסוף כל סמינר שכזה הצטרפו עוד ועוד מעצבי שיער ואורי שחגי נתן לכל מי שמעוניין במה להפגין את יכולתו.

כיום חברים ב-"דיפרנט" ישראל כ-690  מספרות מקצרין בצפון ועד אילת בדרום. בנוסף, אורי שחגי אירגן מספר מפגשים גם בבתים פרטיים וגם במספרות כאשר כל מוזמן היה צריך להביא כיבוד כלשהו וכך "גם למדנו אחד מהשני וגם חגגנו יחד" אומר שחגי. אורי דאג גם לארגן מסיבות במועדונים ופאבים וערבי קריוקי שכתוצאה מפעילויות   שכאלה גרם למעצבי שיער לחשוב דיפרנט, חלק גדול מהם התחברו ויצרו קבוצות משנה כגון "הייר קולג’" ו-"רשת האומנים". "דיפרנט" ישראל גם חיברה בין בעלי מספרות ועובדים. התגליות של "דיפרנט" בעולם השיער הינם: ראובן טפר באר שבע, אורן ישראל ראשל’צ , אסף סיבוני ירושלים ועוד הרשימה פתוחה וארוכה. "דיפרנט" ישראל  מחויבת לתת במה לכל מעצב שיער או מאפר שיודע ומרגיש כי הוא יכול לתרום לענף.

המטרה של "דיפרנט" ישראל ליצור שיתוף פעולה מלא בין כל העוסקים בעולם היופי הישראלי הן בידע מקצועי והן ביצירת שיתופי פעולה חברתיים ועסקיים. לדוגמא: חיבור כל מעצבי השיער בקבוצה לרשת פלאפון לשיחות חינם בין כל העוסקים בעולם היופי הישראלי. זו השנה הרביעית ש-"דיפרנט" ישראל מתקשרת מידי חג לכל המספרות בארץ לאחל חג שמח וגורמת למעצבי שיער בצפון  להתקשר למעצבי שיער בדרום.

בין אלו המלווים את קבוצת "דיפרנט" ניתן למצוא את חברת הצבעים "קארין ישראל", שייצרה ליין מוצרים בלעדי לחברי קבוצת "דיפרנט", פרייבט קולקשן, מגזין השיער "לה ז’ורנאל", מגזין השיער "הד-ליין", פורטל היופי הישראלי-בראש, מגזין "יופי", ערוץ טבע הדברים בכבלים ועוד. "דיפרנט" ישראל  איננה גובה דמי חבר וכדי להצטרף לקבוצה יש ליצור קשר במייל (לחץ כאן לשליחת מייל) או באמצעות הטלפון (050-3333882) לאורי שחגי, מוביל הקבוצה.  התנאים לקבלה כחבר ב-"דיפרנט"  הינם: וותק של 5 שנים לפחות בניהול מספרה, יכולת לתת ולקבל ידע מקצועי, ללא אגו בכלל, להשתדל להגיע לכל מסיבה והפקה אליה אנו מוזמנים ולהשתתף בעלות ההוצאות בגין ההפקה.עמוד זה נצפה: 433 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור