חיפוש באינדקס עסקים

דיויס ואודי מארחים את צוות טוני וגיא

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 פברואר 2010

דיויס ואודי מארחים את צוות טוני וגיא

לקראת הפתיחה הרשמית של המרכז ללימודי מקצועות השיער שלהם, יארחו דיויס ואודי ביטון את צוותדיויס ואודי מארחים את צוות ההדרכה הבכיר של טוני וגיא ההדרכה הבכיר ביותר של טוני וגיא בליווי תרגום מקצועי לעברית ביום שני 07.06.2010 במלון שרתון סיטי טאוור בין השעות 16:00-21:00 ויכלול ארוחת ערב חגיגית.

בין היתר צפוי האירוע לכלול סמינר לימודי ייחודי בהדרכת הצוות האומנות המוביל של טוני וגיא בו יוצגו מראות הקולקציה החדשה לשנת 2010 INTERACTIVE COLLETION, תצוגת תסרוקות 2010 של אומן התסרוקות דיויס בה יציג במופע מרהיב את הגרסה האוונגרדית לקולקציית תסרוקות כלה וערב 2010 GLAMOR COLLECTION.

המותג טוני וגיא ידוע כמוביל עולמי של הטרנדים בענף עיצוב השיער. הקולקציות של טוני וגיא לאורך השנים נתנו השראה למעצבי שיער רבים ברחבי העולם שלמדו את שיטות העבודה הייחודיות של טוני וגיא.

INTERACTIVE COLLETION

INTERACTIVE, קולקציה לימודית מתקדמת מבית טוני וגיא ובה 8 מראות מרהיבים של עיצוב וטכניקות צביעה. הקולקציה משלבת את הפילוסופיה המסורתית של טוני וגיא לפונקציונאליות והתאמה יחד עם הטרנדים המניעים את עולם האופנה.

קולקציית INTERACTIVE מציגה שימוש בטכניקות מתקדמות וחדשניות, יצירת טקסטורות מרובות,דיויס ואודי מארחים את צוות ההדרכה הבכיר של טוני וגיא וריאציות שונות ברוחב, גובה ואורך ושימוש במגוון שיטות צביעה עם הצבעים המובילים בטרנדים העולמיים. כל זה יחדיו יוצר אוסף של מראות מרהיבים, מקוריים ויוקרתיים.

קולקציית INTERACTIVE מקשרת בכל חיתוך וגוון בין סטייל וסגנון אישיות, אנרגיה גבוהה וגישה ובחיבור היא מדגישה יופי חסר בושה ועוצמה נשית. זו השנה ה-11 שטוני וגיא נותנים חסות בלעדית לעיצוב שיער בכל אירועי שבוע האופנה בלונדון.
משתתפים באירוע – צוות ההדרכה הבכיר של טוני וגיא:

גארי פראנס
מעצב השיער הבינלאומי הבכיר ביותר בחברת טוני וגיא, המנהל האומנותי האחראי על כל הקולקציות האחרונות מבית טוני וגיא ומנהל סניף הדגל של טוני וגיא בקנסיגטון לונדון.
גארי פראנס הוא מהמייסדים של הפרויקט המצליח של חברת טוני וגיא "פריצת דרך", גארי מלווה מזה שנים צוותים צעירים של מעצבי שיער בהדרכות, בהשראה ובטיפוח כישרונות צעירים.
גארי פראנס הוא המנהל האומנותי הבכיר במסגרת שבוע האופנה היוקרתי בלונדון, שבו חברת טוני וגיא לוקחת חסות בלעדית לעיצוב השיער.

ריצ’רד מאנהדיויס ואודי מארחים את צוות ההדרכה הבכיר של טוני וגיא
מעצב שיער ומדריך ראשי בכיר באקדמיה של טוני וגיא בלונדון. המדריך המבוקש ביותר לתצוגות, סמינרים וקורסים של טוני וגיא בכל העולם בעל 14 שנות ניסיון בהן הגיע לדרגה הגבוהה ביותר בצוות האומנותי הבינלאומי של טוני וגיא בשל המקצועיות שלו, האישיות הכובשת וסגנון ההדרכה הכריזמטי ומעורר ההשראה שלו. הוא חבר מפתח בפרויקטים מרכזיים קמפיינים מובילים של המותג טוני וגיא, צילומי קולקציות ועוד.

ג’יין סטייסי
מעצבת שיער מובילה בחברת טוני וגיא, מתמחה מזה 14 שנה בכימיה וידועה בטכניקות החדשניות שהיא מפתחת ויוצרת. ג’יין התחילה את דרכה הבינלאומית כמנהלת הלימודים של חברת טוני וגיא באוסטרליה. כיום היא חברה בכירה בצוות הטכני הבינלאומי של טוני וגיא ומדריכה בכירה בכל הקורסים הטכניים באקדמיה המרכזית של טוני וגיא בלונדון בסמינרים רבים ברחבי עולם.

במרכז ללימוד מקצועות השיער של דיויס & אודי מתקיימים קורסים מקצועיים, סמינרים והשתלמויות ייחודיות למעצבי שיער בכל הרמות ובכל התחומים. דיויס ואודי מאמינים שידע וניסיון צריך להעביר הלאה, ללמד ולעזור למעצבי שיער להיות הכי טובים ומקצועיים. הסוד להצלחה בעיניהם הוא ביסודות, בתרגול ובלמידה מתמדת.

באירוע אודי ביטון יחד עם הצוות של טוני וגיא ויציג מראות מהקולקציה הקלאסית מודרנית, כאשר דיויסדיויס ואודי מארחים את צוות ההדרכה הבכיר של טוני וגיא יציג במופע מרהיב את הגרסה האוונגרדית לקולקציית תסרוקות כלה וערב 2010.

תסרוקות כלה וערב – GLAMOR 2010 – דיויס

תסרוקות כלה וערב לשנת 2010 לפי דיויס הן בסימן החזרה למראה הרומנטי והזוהר. המראה הרומנטי, הזוהר, העדין והעשיר של התסרוקות השנה מושפע מאוד מאופנת הריקודים הסלונים שחזרה לתודעה בשנים האחרונות.

שילוב אביזרי יופי מתוספות שיער זה הטרנד החם החדש שהמציא ויצר דיויס לשנת 2010, קשתות ורשתות מרהיבות של צמות ואריגות שיער מעשה ידיי מעצבי השיער מחליפים את השילוב של אבני החן והכתרים המעוצבים שראינו בשנים האחרונות בתסרוקות. אביזרי היופי משיער נותנים לתסרוקת מראה טבעי ועם זאת זוהר במיוחד.

צוות ההדרכה הבכיר של המרכז ללימוד מקצועות השיער דיויס ואודי

אודי ביטון
אודי מתמחה בעיצוב שיער וכימיה בעל 13 שנות ניסיון, עבד 9 שנים במותג המספרות הבינלאומי ’טוני וגיא’ לונדון.
אודי היה מדריך מקצועי בכיר באקדמיה של טוני וגיא ובאקדמיה של לוריאל פרופסיונל בלונדון,דיויס ואודי מארחים את צוות ההדרכה הבכיר של טוני וגיא ניהל את מחלקת הכימיה בסניף הדגל של טוני וגיא בקנסיגטון, לונדון.
אודי הדריך בקורסים, בסמינרים, השתתף בצילומי קולקציות, תצוגות ובהפקות רבות ברחבי העולם וזכה בפרסים רבים במסגרת תחרויות.
אודי חזר לישראל והקים מספרה ואת המרכז ללימוד מקצועות שיער דיויס&אודי, הוא יצר מסלולי לימוד מותאמים לאקלים הישראלי, בהם הוא משלב את הידע הרב שרכש בחו"ל וניסיונו העשיר בהדרכת קורסים וסמינרים.

דיויס ביטון
מעצב השיער המוביל את תחום התסרוקות האומנותיות בארץ ובעולם. שנים של אומנות, יצירה חדשנית ועבודה בלתי פוסקת בתוכניות טלוויזיה, הפקות אופנה ואינספור כלות ולקוחות, הפכו את דיויס למותג בינלאומי ומעצב תסרוקות מוביל ובכיר בתחומו.
דיויס, המורה והמנטור של כולם, מלמד את שיטות העבודה והטכניקות הייחודיות לו בקורסים למעצבי שיער מקצועיים ובקורסים לתלמידים ללא רקע בתחום עיצוב השיער.
בשנים האחרונות עברו בהצלחה את הקורס בארץ ובחו"ל אלפי מעצבי שיער. דיויס מוביל כיום את תחום לימודי התסרוקות במרכז ללימוד מקצועות השיער של דיויס & אודי ומלמד בקורסים שלו את השיטות הייחודיות ואת הטכניקות שלו ליצירת תסרוקות.עמוד זה נצפה: 346 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור