חיפוש באינדקס עסקים

דודו מזלתרים מומחה להחלקות שיער

פורסם מאת: בתאריך: 1 פברואר 2015

 דודו מזלתרים, מומחה מספר אחד בצפון להחלקות שיער שם דגש חשוב על אבחון השיער לפני התחלת העבודה ומסביר למה אבחון השיער הוא המפתח להצלחה של החלקת השיער.

"למרות ועם הניסיון העצום שלי בהחלקות שיער שמאפשר לי לראות מיד את מצב השיער גם בלי לערוך אבחון מדוקדק, אני אף פעם לא מוותר על אבחון השיער לפני שאני מתחיל החלקה.

רק אחרי אבחון מקצועי מדוקדק של השיער ניתן להיות בטוחים ב- 100% שהתוצאה אכן תהיה בדיוק כמו שאנחנו מצפים לה. רק ככה אני יכול להבטיח ללקוחה 100% שביעות רצון ותוצאה מדויקת.דודו מזלתרים החלקת שיער
 
השערה היא גוף מורכב וטיפול ההחלקה חייב להתאים למצבה. חייבים לברר האם השיער עבר טיפול כימי, צביעה או פעולות כימיות אחרות. חייבים לבחון את חוזק השערה ואת מצב בריאותה הכללי. לתשאל את הלקוחה לגבי נשירת שיער, שבירתו וכמובן על אופן הטיפול בשיער ברמה היומיומית בבית.
 
כשעושים אבחון לשיער לפני החלקה זו הזדמנות לתאם ציפיות מול הלקוחה ולברר איך היא רוצה שהשיער שלה ייראה אחרי ההחלקה.
 
אחרי הבירור, השיחה ואבחון השיער אני יכול לבחור את החומר שישמש לביצוע החלקת השיער, לקבוע את ריכוז החומרים, את סוג החומרים ולבנות את תוכנית העבודה לביצוע החלקת שיער מדויקת בתוצאות מרשימות. אחרי הכל אני מבצע החלקות שיער מהרבה סוגים, ומשתמש במגוון חומרים רחב להחלקות שיער.
 
אני לא מתפשר על גישה מקצועית, אני לא מקצר תהליכים ומנסה לחסוך בזמן או בעלויות. טיפולי החלקת שיער הם טיפולי עמוקים בשיער, התוצאות נשארות על הראש להרבה זמן ואי אפשר להקל ראש בהם.
 
לדעתי זו הסיבה שלקוחות המספרה שלי, שעברו החלקות שיער הן מודעת הפרסום הכי טובה שלי. הן ממליצות ומביאות חברות ואני לא נתקל בסיפורי אכזבה או בתוצאות שאינן עומדות ברף הגבוה שאני מציב לעצמי במספרה"
אז אם את תושבת הצפון ועמק יזרעאל ומעוניינת לעבור החלקת שיער מקצועית ברמה הכי גבוהה שאפשר, התקשרי לדודו מזלתרים וקבעי לך תור לייעוץ ואבחון השיער לפני החלקה: 04-6405026
דודו מזלתרים החלקת שיער


עמוד זה נצפה: 403 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור