חיפוש באינדקס עסקים

דוברת עולמית חדשה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 יוני 2016

דוברת עולמית חדשה

מותג האיפור מייבלין ניו יורק חושף  את הפנים החדשות שלו: הדוגמנית הטאיוואנית I HUA WU אי-הווה וו

 
מותג האיפור מייבלין ניו יורק מצרף אל כוחותיו דוברת חדשה, הדוגמנית הבינלאומית IHUA WU
 
אי-הווה וו מצטרפת לנבחרת הדוברות המכובדת הכוללת דוגמניות בינלאומיות מוכרות ומפורסמות בניהן: כריסטי טרלינגטון, ג’יג’י חדיד, ג’ורדן דאן ועוד רבות אחרות.
לפני חמש שנים, I-Hua הייתה נערה מעיירה קטנה בטאיוואן.
היא התחילה לעסוק בדוגמנות במהלך לימודיה בתיכון, בעיקר כדי לברוח מההצקות שהיא חוותה בשל היותה הרבה יותר גבוהה מחבריה לכיתה.
הבחירה שלה לנצל לטובה את הגובה שלה השתלמה מהר מאד וכבר ב-2011, בהיותה בת 17, היא הפכה לאישה הטאיוואנית הראשונה שזכתה במקום הראשון בתחרות הדוגמנות היוקרתית New Silk Road הנערכת בסין, כשהיופי המדהים והעדין שלה משך מייד תשומת לב כלל-עולמית.
מאז, I-Hua הוחתמה ע"י סוכנות הדוגמנות וילהלמינה ניו יורק והשתתפה בתצוגות אופנה יוקרתיות בשבועות האופנה בכל בירות האופנה ברחבי העולם, בכללן, פריז, הונג קונג, מילאנו, ניו יורק ולונדון, עבור מותגים מובילים כמו קלווין קליין, טיבי ומארה הופמן, והצטלמה למהדורות הבינלאומיות של מגזיני אופנה מובילים, בין השאר ל-ווג, אל, מארי קלייר ו-הארפר’ס בזאר.
מייבלין ניו יורק - הפנים החדשות I-Hua Wu - צילום יחצ חול
כיום, I-Hua, מתגוררת ועובדת בניו יורק, עדיין מתקשה להאמין לאן קריירת הדוגמנות הובילה אותה. "לא ציפיתי להגיע כל כך רחוק ולהפוך לדוגמנית-על בניו יורק, קל וחומר לדוברת של מייבלין ניו יורק," היא מודה.
 "אבל גרמתי לזה לקרות כי האמנתי בעצמי והתמקדתי בקריירה שלי, תוך שאני משקיעה בה את מלוא האנרגיה שלי.
כשפועלים כך, הדברים שנראים בלתי אפשריים מתגשמים." ומוסיפה "אני מאוד מתרגשת להיות חלק ממשפחת מייבלין ניו יורק, זה עדיין מרגיש שאני חולמת שכל זה קורה.
כולם כל כך חברותיים והם נותנים לי להרגיש כחלק מהצוות.
מייבלין הוא מותג איפור בינלאומי מדהים ובהיותי הדוברת שלו אני יכולה לעזור להעביר את המסר איך להיות יפה ולייצג נשים צעירות מכל רחבי העולם".
על הסיסמא של מייבלין MAKE IT HAPPEN  היא אומרת: "עבורי "תגרמי לזה לקרות" פירושו להגשים את הבלתי אפשרי.
לא הייתי בטוחה בעצמי ולא ציפיתי שאגיע כל כך רחוק ואהפוך לדוגמנית על ועוד הדוברת של מייבלין ניו יורק. אבל אני גרמתי לזה לקרות."
לאונרדו צ’אווס Leonardo Chavez, הנשיא העולמי של מייבלין ניו יורק, אומר.
"אנו נרגשים לצרף אותה באופן רשמי לצוות שלנו, ומצפים בקוצר רוח להראות לעולם את הניצוץ החדש שהיא מביאה למייבלין באמצעות הקמפיינים בהם היא מככבת.
מייבלין ניו יורק - הפנים החדשות I-Hua Wu - צילום יחצ חול
I-Hua מסמלת את המותג מייבלין – היא באמת מגלמת את המותג לא רק ביופי הייחודי שלה אלא גם באישיות הכובשת שלה, בחוש האופנתי הטבעי, ובנכונות האמיצה שלה להגשים את כל רצונותיה,"
כרוכבת נלהבת על סוסים ופעילה למען בעלי חיים, אחד היעדים המרכזיים ש-I-Hua רוצה לקדם באמצעות ההצלחה שלה כדוגמנית הוא לעזור לבעלי חיים למצוא בית חם ואוהב.
היא מאמינה גם שלתפקיד שלה כדוגמנית-דוברת של מייבלין – כמו גם לאיפור עצמו – יש השפעה חיובית על צעירות אחרות ברחבי העולם שלומדות לקבל את היופי האישי שלהן.
"איפור יכול לסייע בבניית הביטחון הפנימי, וכשיש לנו ביטחון עצמי, אנחנו יפהפיות," היא אומרת.
הופעת הבכורה של I-Hua למייבלין תהייה מאוחר יותר השנה. ניתן לעקוב אחריה באינסטגרם ב-@-_ihua_ ובסנאפצ’ט ב-ihua_wu.


עמוד זה נצפה: 553 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור