חיפוש באינדקס עסקים

דוברת חדשה למותג הקוסמטיקה הבינלאומי L’OREAL PARIS

פורסם מאת: barosh בתאריך: 10 אוקטובר 2019

 

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי L’OREAL PARIS מצרף בימים אלה שגרירה בינלאומית חדשה: ויולה דיוויס, שחקנית אמריקאית ומפיקה,

עטורת פרסים שמוכרת ככישרון נדיר במסך הגדול, בטלוויזיה ובתיאטרון.

דיוויס   בת ה-54 מצטרפת לסגל מוערך של דוברות מגוונות של מותג לוריאל פריז, ביניהן:  סלין דיון, הלן מירן, אווה לונגוריה, אל פנינג, אג'ה נעמי קינג, ניקולאי קוסטר וולדאו וקמילה קאביו. הבחירה מתבססת על מטרת המותג לשקף את המגוון של העולם המודרני באמצעות דוברות, לעודד הכללת יופי, ערך עצמי והעצמת אנשים בכל מקום.

שפע של הופעות ותפקידים על המסך והבמה זיכו את ויולה דייוויס בפרסיטוני, אמי ואוסקר. כמוכן היא השחקנית השחורה הראשונה שזכתה בהוקרות חשובות אלו, בקטגוריות המשחק.

הדוברת החדשה של לוריאל פריז ויולה דיוויס צילום יחצ חול (2)

עם בחירתה כדוברת לוריאל פריז אמרה ויולה דיוויס: "אני מאמינה שהזכות הכי גדולה זה להיות מי שאת. בלי להתנצל על גיל או צבע העור שלך! כל עוד שאת חיה את החיים שלך איך שאת רוצה לחיות אותם, את הכי שווה את זה. זה בעיניי 'ערך עצמי'."

ויולה בילתה את רוב הקריירה המוקדמת שלה על הבמה. לאחר שסיימה את התואר שלה בתיאטרון ממכללת רוד איילנד היא המשיכה לביה"ס היוקרתי למשחק ג'וליארד בניו יורק. מאז היא סוללת את דרכה כבר למעלה משלושים שנה, עם הופעות עוצמתיות בברודווי, בקולנוע ובטלוויזיה. ויולה זכתה עד היום בפרסי אוסקר, אמי וטוני. לאחרונה היתה ויולה מועמדת לפרס האמי בפעם השישית, בסמוך לצאת העונה השישית והאחרונה שלהסדרה בהשתתפותה How to Get Away with Murder . בקרוב היא תגלם את הגברת הראשונה לשעבר, הגב' מישל אובאמה, בסדרת טלוויזיה חדשה של HBO שהיא תהיה גם שותפה להפקתה.

הדוברת החדשה של לוריאל פריז ויולה דיוויס צילום יחצ חול (2)

ויולה נעקבת ונערצת על ידי 6.5 מיליון (!) איש בכל העולם, והיא מקדישה את זמנה מחוץ למסך למשפחתה והיא פעילה חברתית נלהבת ומוכרת בזכות תמיכתה בזכויות אדם ושוויון זכויות לנשים ונשים שחורות, כמוגםצמצוםפעריהשתכרותביןגבריםונשיםוצמצוםרעבבקרבילדים. יחד עם בעלה, יוליוס טנון, הקימה ויולה את JuVee Productions, חברת הפקות ששמה דגש על גיוון והכלה (Diversity and Inclusion) בכל התכנים שלה.

DELPHINE VIGUIER-HOVASSE,מנהלת המותג העולמית של לוריאל פריז מסרה: "אנו שמחים לקבל את ויולה כחלק ממשפחתנו. החוזק, האותנטיות והרוח הנועזת של ויולה מרגשת כל כך הרבה אנשים. היא מאתגרת את הסטטוס קוו בכל תחומי החיים והלהט וכוח הרצון שלה להצליח הוכיחו את עצמם פעם אחר פעם – היא מובילה בדוגמה והיא השותפה המושלמת כדי להעביר את המסר המרכזי שלנו 'Because I'm Worth It. "

 עמוד זה נצפה: 385 פעמים

כתבות קוסמטיקה טיפוח

אני מאשר/ת קבלת דיוור