חיפוש באינדקס עסקים

גרלן – LINGERIE DE PEAU

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 אפריל 2011

בית הקוסמטיקה גרלן מפתח וחוקר כבר למעלה מ-180 שנה ודוחק באופן מתמיד את גבולות יצירתגרלן - LINGERIE DE PEAU העור המושלם. כיום, גרלן (GUERLAIN) לוקחת צעד נוסף קדימה וממציאה מחדש את האידיאל הנצחי: עור שני ללא רבב. בסיס האיפור הזה הוא כה דק וחושני, עד שהוא עוטף את הפנים בשלמות, ועדיין נותר בלתי מורגש.

LINGERIEDEPEAU – המחקר של בית גרלן המציא את בסיס האיפור המתקדם, המעניק מראה טבעי. הוא נוח באופן יוצא דופן, והפורמולה שלו כה קלילה, עד שהיא כמעט ושקופה. העור הופך מעודן, קורן ורך כמו משי.

המחקר של גרלן הסתמך על מחקרי עומק של חומרי הגלם המתקדמים ביותר: ביו-תרכובות של פולימרים. הרכיבים החדשים הופקו מתערובת של פולימרים סינתטיים ומסיבים טבעיים הניחנים ביכולת התלכדות, וכאשר הם משולבים זה בזה, הם מעצימים זה את פעולת האחר.

לנז’רי דה פו מיוצר בטכנולוגיה חדישה, המורכבת מ-3 סוגי פולימרים מתעשיית הבדים, אשר השילוב בינם יוצר את בסיס האיפור האולטימטיבי, אשר מולבש על העור כמו עור שני מושלם וקורן, בגימור טבעי ומואר.

גרלן - LINGERIE DE PEAUהפולימרים הטבעיים שבפורמולה, מקורם מבדי משי ופשתן, והם מצטיינים באפקט התמזגות עם העור. מתולעת המשי מופק פרוטאין שהוא המרכיב הטבעי ביותר לעורנו. המשי נצמד באופן טבעי לעור ומעניק לו רכות וזוהר, בשילוב עם הפשתן, המעניק לעור תחושת נינוחות ורוגע.

אל שני הפולימריים הטבעיים מתווסף פולימר סינתטי מבד סטרץ’, אשר מרכיבי המשי והפשתן נטמעים בתוכו, ומאפשרים מתיחה מושלמת על הפנים. בנוסף, פולימר הסטרץ’ מעניק אפקט מתיחה לעור, המדגיש את קווי המתאר הטבעיים וכן מבטיח הישארות של המייק-אפ על העור למשך שעות ארוכות.

כדי להשתלב עם העור בקלילות וברעננות, לנז’רי דה פו עוטף את העור בגוון כמעט ושקוף לחלוטין. הפיגמנטים חוברים לפרוטאינים הטבעיים של העור, והתוצאה נותרת טבעית וזוהרת.

הבקבוק שקוף ואלגנטי, עטוי פקק שחור, כמוס הנוזל האוורירי, המשווק ב-5 גוונים:
02 – בז’ קלייר ; 03 – בז’ נטורל ; 04 – בז’ מוייל ; 12 – רוז קלייר ; 13 – רוז נטורל.
מכיל מקדם הגנה SPF20 PA++

מחיר :332 ש"ח. להשיג ברשתות הפארם, אפריל והמשביר החדש לצרכן.עמוד זה נצפה: 480 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור