חיפוש באינדקס עסקים

גרלן – מראה איפור סתיו חורף 2010-11, שאנז אליזה 68

פורסם מאת: barosh בתאריך: 25 אוגוסט 2010

בעיר האורות פאריז, ישנה כתובת קסומה בה נדמה כי הזמן עומד מלכת ונשים מכל העולם מגיעות על גרלן - מראה איפור סתיו חורף 2010-11, שאנז אליזה 68מנת לתור אחר סודות היופי היוקרתיים והנדירים. זהו מקום אגדתי הנושא מאחוריו היסטוריה בת 180 שנה. בית גרלן – המכה של היוקרה, אשר נמצא בכתובת שאנז אליזה 68, פאריז.

אלגנטיות צרפתית היא תחושת סטייל בלתי ניתנת לחיקוי והיא מהווה חלק בלתי נפרד מהרוח של גרלן. האישה הפריזאית היא המהות האמיתית של השיק הצרפתי, היא שולטת באופנה ומשתעשעת בקודים. כמו גרלן, האישה הזו היא אגדה שבוחרת ובוררת לה פריטים מכל מיני תקופות ומשדרגת אותם בסטייל. היא בו זמנית אלגנטית, מפתה, חופשייה, אמיצה ומחליפה בטבעיות בין שיק מפתה לשיק מתוחכם ללא כל היסוס.

עבורה ועבור כל הנשים, גרלן יוצרת את מראה איפור סתיו חורף 2010-11 "שאנז אליזה 68". מראה איפור שהוא מחווה לזוהר הצרפתי, ליופי המשוחרר ולמשחק החושני של הפיתוי.

נשק חדש של פיתוי בדמות פלטת 6 צלליות חושפת עיניים לוכדות ומהפנטות. חותמת נוספת של סטייל ושיק נצחיים הוא גלוס חדש ומבריק במיוחד מסדרת KISS-KISS המשלב בין אמנית טיפוח וליטוף השפתיים, לבין צבעוניות עזה וייחודית.עמוד זה נצפה: 310 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור