חיפוש באינדקס עסקים

ג’ל לעיצוב הגבות – ארדל

פורסם מאת: בתאריך: 9 יולי 2012

ג’ל לעיצוב הגבות - ארדל. צילום: יח"צ חולארדל החברה המובילה בעולם בתחום ריסים מלאכותיים משיער טבעי המיובאים לישראל. משיקים קטגוריית מוצרים חדשה לגבות, כי הגבות הן המסגרת של העין ולאחר שארדל העלתה בארץ את תודעת הציבור בהדבקת ריסים, משיקה קטגוריה לא פחות חשובה למראה העיניים – הגבות.

המוצרים לעיצוב הגבות, הם מוצרים ייחודיים למותג "ארדל" ובעזרתם, ניתן יהיה לעצב למרוט להצמיח לחזק ולצייר את הגבות המושלמות בעבור כל אחת ובהתאם למראה המתאים לה ביותר.

בין המוצרים נמצא:

 • ג’ל לעיצוב הגבות – הג’ל הוא עדין מעצב ותוחם את הגבות. כמו כן שומר על העיצוב והרכות לאורך היום. הג’ל מגיע בשני גוונים, שקוף וחום. יש להבריש אל תוך הגבה באופן אחיד את התכשיר ולאחר מכן לעצב את הצורה שהנך מעוניינת שתישאר כל היום. במידה והנך משתמשת בפודרה, יש למרוח את הפודרה לפני השימוש בג’ל.
   
 • ג’ל להאצת צמיחת הגבות והריסים – הג’ל מכיל סרום מרוכז של מולטי פרוטאינים וחומרי ריכוך, הפועלים באופן מידי לשיקום ריסים חלשים ולהשבת העובי של הגבות והריסים. מתאים לגבות מדוללות או שנמרטו יתר על המידה. חומרי הריכוך שבסרום, מרככים את הריסים היבשים והשבירים. ומאפשרים להם לצמוח ולהיות ארוכים מלאים ועבים יותר. יש להשתמש מדי לילה לאחר ניקוי הפנים מהאיפור. להבריש את הריסים ו/או הגבות ולהשאיר במשך כל הלילה.
   
 • מעצב גבות– כדי לקבל את הגבות המושלמות שהנך חפצה, כבר לא צריך לסבול מורט עצבים. בעזרת מעצב הגבות ניתן להגיע לגבות מושלמות בתוך מספר שניות. המעצב הוא יעיל ונוח לשימוש גם אם אינך מקצועית. למעצב ידית ייחודית ולהב קטן המאפשר תנועה מדויקת באזור התחתון של הגבה, האזור שבד"כ דורש את העיצוב. יש לסרק את הגבה עם כיוון הצמיחה בעדינות על מנת להיפטר משיער עודף.
   
 • שבלונה לסרטוט גבות – מי שצובעת גבות בעצמה, יודעת בוודאי כמה מרגיז זה יכול להיות, כאשר כל גבה יוצאת בצורה אחרת. היד רועדת והיא לא מצליחה לדייק. בארדל תמצאי את המענה לסוגיה זו. שבלונה נדבקת לעיצוב הגבות, מדביקים וממלאים בצבע המבוקש. השבלונה מכילה 4 צורות.

   עמוד זה נצפה: 328 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור