חיפוש באינדקס עסקים

גוונים שונים בשיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אוגוסט 2007

גוונים שונים בשיער

נשים רבות מעוניינות לא פעם בגוונים אופנתיים בשיער ומעוניינות לקבל את התוצאה בשיערן ללא צורך בתהליך של צביעה וחמצון השיער ( פעולה שעד לא מזמן הייתה תנאי הכרחי להשגת תוצאה הנראית לעין ) כיום מסביר לנו מעצב השיער רונן פלג " ניתן להשיג תוצאה אופנתית בשיער זאת ללא צורך בביצוע תהליכי צביעה כלשהם . ניתן להגיע לתוצאה בשיער על ידי שימוש בטכניקת "הדבקה" או "הלחמת" שיער .

הרעיון הוא ליצור פיזור לפי תכנון מוקדם של מעצב השיער ושלך תוך בחירת האזורים הרצויים בשיער כמו הפוני ,צדי הראש ,בחלקו האחורי וכיו – בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ניתן להצמיד לשיער הטבעי תוספת שיער שכבר עברה תהליך של גיוון למשל :השיטות המקובלות הם הלחמת שיער בהדבקה המחזיקה לאורך זמן .

לשיער בגוון שחור טבעי ניתן להצמיד קבוצות שיער דקות בגוון כחול /תכלת/אפור כסוף .לנועזות ולאלו המעוניינות להשיג תוצאה אופנתית במיוחד ניתן לבחור בגווני אדום עז. לשיער בגוון חום טבעי כהה עד בהיר ניתן להצמיד קבוצות שיער בגוון נחושת עמוקה,ג’ינג’י בהיר,תפוז בוהק . לשיער בגוון שטאני כהה עד בהיר – ניתן להצמיד קבוצות שיער בגוון נחושת בהירה/זהוב כהה.

לשיער בגוון בלונד כהה עד בהיר – ניתן להצמיד קבוצות שיער בגוון בלונד בהיר/בלונד פלטין/בלונד זהב קוניאק/בלונד אפור . יתרונות רבים יש לטכניקה ולבחירת האופציה של הלחמות השיער: הפעולה אינה יוצרת תלות ואין צורך לחדש את הגוון לאחר תקופה מסוימת ? ניתן להסיר את התוספת בכל עת בפעולה קצרה במספרה. פעולה אינה גורמת לנזק כל שהוא בשיער הטבעי . המראה טבעי ביותר מכיוון שהתוספות עשויות משיער 100% טבעי .

חסכון בכסף – מספר גוונים בשיטת ההלחמה תחסוך כסף משיטת הגונים הקלאסית עם שימוש חומרי צבע וחמצון. חסכון בזמן – בפגישה קצרה יחסית במספרה תוכלי ליהנות משיער במראה אופנתי בפחות זמן באופן משמעותי מאשר כניסה לתהליך של צביעה רגילה. נוח לסידור ועיצוב. אין צורך בתחזוקה מיוחדת של השיער. ניתן להחליף גוונים מעת לעת בהתאם לצו האופנה ועל פי מצב הרוח שלך.עמוד זה נצפה: 412 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור