חיפוש באינדקס עסקים

גדעון אוברזון – שמלות כלה 2010

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 מרץ 2010

 

  גדעון אוברזון - שמלות כלה 2010
גדעון אוברזון מעצב שמלות ערב "הוט קוטור" ומעצב בגדי ים, מהמובילים והידועים בארץ ובעולם. לצד עבודתו העיקרית בתחומים אלו, הוא גם מעצב שמלות כלה ייחודיות שגם הן "הוט קוטור".
מבחינתו תפירת שמלה לכלה זו חוויה מדהימה, היות ומגיעות בחורות צעירות, לעיתים צעירות מאוד, שעדיין לא מגובשות בדעתן. הן אינן יודעות איך להיכנס לשמלת ערב, איך להתנהג עם שמלת כלה והוא בעצם עובר איתן את כל התהליך.
הכלות שמגיעות לסטודיו של גדעון אוברזון, מקבלות יחס וטיפול אישי במיוחד. לדבריו של אוברזון "את השמלה לא מתאימים רק למבנה הגוף, אלא צריך גם להתאים אותן לאישיותה של הכלה ועל פי זה אני מתחיל לעצב את השמלה".
בסלוני שמלות כלה נכנסות הצעירות, מעט מפוחדות, לא ממש יודעות מה הן רוצות ומה מתאים להן. בסופו של דבר, הן נשבות ומאבדות את כושר השיפוט שלהן ובסוף תופרים להן שמלה שהן לא אוהבות. או לחלופין מגיעות עם רעיון לשמלה שיש להן בראש, וגם אם זה לא מתאים להן, אין אף אחד שאומר או יודע זאת.
עוד מוסיף אוברזון: "צריך להיות איש מקצוע על מנת להתאים בגד לכלה ולאישיות, הרבה יותר מאשר לתפור קולקציה שלמה. הרבה בחורות מגיעות אלי עם מגזינים מחו"ל, ומצביעות על שמלה מסוימת ואומרות שכזו הן רוצות. אבל אני מסביר להן שזו דוגמנית שמצולמת ולהן צריך להתאים שמלה במיוחד בשבילן, לאישיותן וגם למבנה גופן ולא כל מה שרואים בז’ורנל מתאים. גדעון אוברזון - שמלות כלה 2010
צריך להסתיר את הבעיות שיש בגוף וכמובן להבליט את מה שטוב".
ואיך קורה התהליך הזה לפי גדעון אוברזון? "מתחיל בשיחת תחקיר (כמובן לא חטטנית ורכילאית), אלא על מנת לקבל מידע על הכלה, כמו למשל: היכן היא מתחתנת, עם מי, מה הרקע שלה, איך היא רוצה להיראות ככלה, מה היא רוצה לשדר, מה הסגנון שלה (צנועה, סינדרלה, נסיכה וכדומה). הכלה צריכה להרגיש טוב ביום האירוע שלה ו-80% מהמראה זה ההרגשה הטובה של הכלה, זה הכי חשוב שתרגיש טוב עם עצמה ובנוח עם הבגד שהיא לובשת".
הייחודיות של גדעון אוברזון באה לידי ביטוי, גם בכך שאין אצלו 2 שמלות זהות. לכן את יודעת בוודאות כי, השמלה שתלבשי תהיה רק לך ואף אחת אחרת לא תלבש אותה. זה לא  כמו שנכנסים לסלון כלות ויש שטנץ מסוים של שמלות, או שהשמלות מושכרות ועוברות מאחת לשנייה. אלא אצל אוברזון נתפרת לך שמלה במיוחד עבורך, לגובה שלך, למבנה הגוף שלך ולטעם שלך.
אוברזון מעצב שמלות בשימוש בבדים הטובים והאיכותיים ביותר שקיימים, שימוש באלמנטים כמו אבנים, צדפים וכל דבר עם כתב היד הייחודי שלו וכל שמלה נראית אחרת ומיוחדת. אחרי שיחת ההיכרות ולמידה של הכלה מכינים סקיצה, הכלה מודדת משהו שהוא דומה או מזכיר את השמלה, רק על מנת לקבל מושג ורק אז מתחילים בעבודת התפירה.

טווחי מחירים: 12,000-22,000 ש"ח.

לבעלי מקצוע באינדקס קטגוריית  שמלות כלה סלון כלותעמוד זה נצפה: 331 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור