חיפוש באינדקס עסקים

גאפ – LONDON EDITIONS

פורסם מאת: בתאריך: 28 מאי 2012

גאפ - LONDON EDITIONS. צילום: יח"צ חו"לתחת הכותרת "LONDON EDITIONS" שון אופרי הדוגמן מס’ 1 בעולם נבחר לשמש כפרזנטור של הקולקציה אשר תשווק בכל 6 חנויות הרשת בישראל.

גאפ חוגגת את אולימפיאדת לונדון והמשחקים האולימפיים. צוות המעצבים של המותג יצר במיוחד וכמחווה לרגל האולימפיאדה את "LONDON-EDITIONS" קולקציית קפסולה במהדורה מוגבלת לנשים, גברים וילדים בשילוב דפוסים מעוצבים של דגל אומת המלכה : כחול, אדום ולבן וקולקציה בגווני אפור.

הקולקצייה החדשה כוללת מספר פריטים מצומצם המשלבים את דגל בריטניה בעיצובים ייחודיים של דפוסים על גבי חולצות טי, גופיות, מכנסיים, תחתונים וכפכפים, המוצעים לנשים, גברים, ילדים/ות ותינוקות.

דגל המדינה משולב בכל אחד מפריטים הקולקציה במגוון וריאציות: על גבי אותיות הלוגו בשילוב תיפורים גסים ובולטים במראה משופשף על גבי חולצות טי, דפוסים אלכסוניים בצבעי לבן, שילוב ייחודי בין דפוס לבד היוצרים חולצות מראה רחוב מעוצב, שילובי דפוסים שונים של הדגל לצד כיתובי "LONDON-EDITION", דגל בריטניה בדפוס לב ובשילוב אבנים בצבעי הדגל או במראה מבריק.

לצד פריטי האופנה, מוצעים בקולקציה מגוון כפכפי אצבע עם דפוסי דגל שונים על גבי הסולייה העליונה, לצד סוגרים מעוצבים.לילדות מציע המותג בנוסף פריטים משולבים בפייטים ודיטיילים בוהקים ומנצנצים.
אל קולקציית הבייבי מתווספים בגדי גוף מעוצבים בשילובים שונים של דגל בריטניה.

ניתן להשיג ברשת חנויות GAP ברחבי הארץ.

גאפ - LONDON EDITIONS. צילום: יח"צ חו"ל

גאפ - LONDON EDITIONS. צילום: יח"צ חו"ל
גאפ – LONDON EDITIONS. צילום: יח"צ חו"לעמוד זה נצפה: 200 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור