חיפוש באינדקס עסקים

בקולקציית משקפיים מתוכשתות

פורסם מאת: בתאריך: 21 יולי 2013

בקולקציית משקפיים מתוכשתות המותג האגדי לתכשיטים   בקולקציית משקפיים מתוכשתות
ורובל אופטיק בוטיק , והמשווקת לוקסאוטיקה,  בהשקת בכורה של  פריטי  המותג התכשיטים האמריקאי  עם השם העולמי , Tiffany  , המזוהה עם קלאסיות, יוקרה ורומנטיות.
קו המשקפיים המתוכשתות, מבית היוקרה "טיפאני", ראייה ושמש , מציע קו קולקציה העומד בהלימה אחת עם הקו העיצובי המוכר של התכשיטים, ומשלב מוטיבים מפורסמים  המזוהים כ"חותמת אישית" בקולקציות השונות  של המותג.

בקולקציות המשקפיים ראייה ושמש ניתן למצוא:

  • אלמנטים קלאסיים , רומנטיים של המותג: מנעולים, מפתחות , פרחים ולבבות ועוד.
  • שימוש בחומרים איכותיים: על גבי מוטובקולקציית משקפיים מתוכשתות ת  המשקפיים  וחלק מהמסגרות , משולבים חומרים איכותיים- פנינים, אבנים טובות ועוד.

טווחי מחירים: החל מ 1590 ₪.
קצת על טיפאני:  המותג האמריקאי "טיפאני" הוקם בשנת 1837 על ידי צ’רלס טיפאני והושק כחנות מתנות. תחילה הפך הקו של פריטי הכסף לקו המצליח , ולאחר עם רכישת יהלום טיפאני הצהוב בשנת 1874 , קו התכשיטים היוקרתיים, היה הוא שהפך את המותג למה שהוא היום, בית עיצוב מוביל לתכשיטים ואביזרים נילווים ( משקפיים, ועוד) . טיפאני ידועה בצמידים  המפורסמים שלה המשלבים אלמנטים כמו – מפתחות, מנעולים,  ואלמנטים מהטבע פרחים  ועוד.

גם טבעות האירוסין עם בקולקציית משקפיים מתוכשתות יהלום של המותג מפורסמות בעולם כולו.  למותג צבע כחול טיפאני המאפיין אותו מאז יום הקמתו וחנות דגל מפורסמת נמצאת במיקום מרכזי בעיר ניו יורק בפינת הרחובות 57 והשדרה החמישית. בסרטה "ארוחת בוקר בטיפאני", השחקנית אודרי הופבורן מעניקה מחווה כשהיא עונדת את תכשיטי המותג.

את קולקציית המותג ניתן להשיג 
ב"ורובל אופטיק בוטיק" ובבוטיקים נבחרים נוספים
בקולקציית משקפיים מתוכשתות "ורובל אופטיק בוטיק " יבואנים בלעדיים של מותגי משקפיים, מומחים בתחום הראייה, מעניקים  שירות מקצועי ואיכותי המתבסס על ניסיון של שנים ושימוש בידע ובמכשירים המתקדמים ביותר בתחום [מכיר האי- פרופיילר]. הקולקציות בחנות מציגות מותגים בינלאומיים מובילים מבניהם קולקציות בלעדיות של מותגי העל THEO וlindberg-  האהודות על גדולי עולם כמו האפיפיור , רוברט דה נירו, ביל גייטס, ופריס הילטון . כמו גם חנות עודפים "אופטיק סנטר אאוט לט" המציע עודפים של מותגי משקפיים ו"אופטיק ג’וניור"- חנות מתמחה למשקפיי ילדים [מתחם בילדים, דיזינגוף סנטר.

 בקולקציית משקפיים מתוכשתותעמוד זה נצפה: 310 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור