חיפוש באינדקס עסקים

בית האופנה מאיה נגרי משיק קולקציית סתיו חורף 2011-12

פורסם מאת: בתאריך: 7 דצמבר 2011

בית האופנה מאיה נגרי משיק קולקציית לבד רכה ונעימה למגע מתוך קולקציית סתיו חורף 2011-12 בית האופנה מאיה נגרי משיק קולקציית סתיו חורף 2011-12
תחת השם:  M 2012.
M 2012 by Maya Negri: מורכבת מ-14 דגמים המהווים את נקודת הפתיחה לקולקציה השלמה ומביאים לידי ביטוי את מהותה של נגרי כאישה וכמעצבת. הדגמים מיועדים לכל מי שרוצה בגד המשדר אמירה חד משמעית וצמאה לפריט שכולו אוונגרד; לשאיפה למינימליזם תוך שמירה על מראה נשי וסקסי, משחק בגימורים וצורות, נגיעה פיסולית וחשיבה ארכיטקטונית. 
נגרי יצרה את הקולקציה משני בדים עיקריים – לבד וסריג פרנץ’ טרי. הלבד  מציע גמישות ונוכחות חומרית חזקה. סקאלת הצבעים מתמקדת בגווני כחול ואפור, המגיעים גם עד לבורדו עמוק ונזירי, ורוד פודרה וגוונים מעושנים.
הסריג עשוי מבד מגורד מיוחד במינו, שפותח ביפן ומקרין תחושה קלילה יותר – כמעט ספורטיבית – בצבעוניות אפורה וכובשת. מתוך היכרות עמוקה עם עולם הבד והשפעותיו האפשריות על מהות הדגם, את נגרי ריתקה האפשרות לבחון חיבור כל כך לא שגרתי; בין בד ספורטיבי לגזרות מורכבות ודרמטיות.
בין היתר, מציגה נגרי גם ז’קט קצר שרוולים עם מפתח וי העוטף את האגן בגזרה גיאומטרית המתרחקת מהגוף, שמלה רכה עם שורת כפתורים אלכסונית והדגשה מעודנת של המותניים, שמלה עם צווארון עומד, רוכסן לכל אורכה וגימור צר, טוניקה שקופה המשחקת בריבוי שכבות רכות ונופלות, חצאיות צמודות עם קווי תפר המעניקים לגזרה הקלאסית פרשנות רעננה, מכנסי בלון המלווים במשחק של חגורת בד בחלקם העליון, מכנסי 7/8 עם כיסים רחבים בגרסה אלכסונית ועוד.

 

בית האופנה מאיה נגרי משיק קולקציית סתיו חורף 2011-12   בית האופנה מאיה נגרי משיק קולקציית סתיו חורף 2011-12

בית האופנה מאיה נגרי משיק קולקציית סתיו חורף 2011-12עמוד זה נצפה: 414 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור