חיפוש באינדקס עסקים

ביוטי פרו 2011 – הסקירה המלאה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 יוני 2011


כבר בתשע בבוקר החלו להגיע ראשוני המבקרים בתערוכת ביוטי פרו 2011 שהתקיימה אתמול בגני התערוכה בתל אביב זו השנה השישית.

         ♦ גלריית תמונות ביוטי פרו 2011

דוכני מציגים גדשו את ביתן התערוכה ובהם חידושים חמים, מוצרים וטכנולוגיות חדשות המפציעות אל תוך תעשיית היופי הישראלית.

כל דוכן והמאפיינים שלו, הצבעים, הלוגו, אריזות השי והדוגמיות למבקרים, תלבושתם של המציגים עצמם – חגיגה של צבע.

על הבמות המפוזרות בשטח הוצגו תצוגות שיער, תסרוקות, גזירות, עיסויים וטיפולי גוף ועוד.

תחרות ציורי הגוף משכה כרגיל צלמים שהנציחו את עבודות האומנות מלאות ההשראה.

תחרות קישוטי הציפורניים המסורתית הנערכת מדי שנה, ריכזה סביבה קהל עצום של בונות ציפורניים שהביאו את דעתן והחליפו דעות, טיפים וטכניקות.

בין המציגים והאירועים הבולטים בתערוכת ביוטי פרו 2011, הייתה תצוגת תסרוקות מהממת, יוצאת דופן ומלאת השראה של אבי M, מבית יפית שי. הדוגמניות בלטו בנוכחותן משך כל היום כששיערן עשוי בתסרוקות של אבי M ומיקדו אליהן את עדשות המצלמה ואת תשומת הלב של מבקרי התערוכה.

חברת קארין גל השיקה את צבעי השיער הטבעיים מבית CHI האמריקאי, צבעי שיער המבוססים חלבון משי להזנת השיער תוך כדי הצביעה. מעצבי שיער רבים צבאו על הדוכן ובקשו הסברים נוספים.

על הבמה המרכזית הפליא מעצב השיער רפאל אברמוב בשואו מרהיב של גזירות, תספורות חדשניות ועדכניות לקיץ 2011 שבוצעו לייב על הבמה.

חברת אלגון "גליקסמן שיווק" המשווקת מוצרי שיער שהציגה את מראות שיער קיץ 2011 בהנחיית מעצב השיער דני שקורי, הביאה ארצה ולתערוכה את אומנית השיער אנה מיכאלובה, מעצבת תסרוקות בעלת מוניטין בינלאומי. אנה סירקה ועיצבה תסרוקות במהלך היום כולו תוך שימוש במוצרי אלגון JENORIS לשיער.

הדוגמניות התחלפו ואנה עמדה והפגינה כישרון מדהים ויצירתיות אין קץ בעיצוב התסרוקות במיוחד בהתחשב בעובדה שידיה מעוטרות בציפורניים ארוכות במיוחד.

בין ההרצאות שהתנהלו במסגרת התערוכה בלטה הרצאה ששילבה שני ענקים, כל אחד בתחומו. מר אמיר זהבי מחברת רבקה זהבי פאות ומר דוד בלחנס מבראש – פורטל היופי הישראלי.

השניים הציגו את העובדות והאמיתות בנוגע לקידום אינטרנטי של עסקים בתחום היופי, חשיבות קיומו וקידומו של כל עסק, בכל קנה מידה, בעולם הווירטואלי של האינטרנט והסבירו על חשיבות הפקדת ניהול הנוכחות האינטרנטית של העסק בידיים מקצועיות. אמיר העיד מניסיונו על השנים של שיתוף הפעולה בין חברת רבקה זהבי פאות לבין חברת בראש ופקח את עיני הנוכחים להבין את חשיבות האינטרנט לקידום העסק שלך.

בין המציגים הרבים ניתן היה למצוא את המאפר יוסי ביטון שסחף את הקהל אל הביתן המדהים והמושקע, המאפר בועז שטיין שכרגיל הפתיע את הנוכחים בעבודות המרהיבות שלו, חברת ביוסקלפצ’ר – בניית ציפורניים בג’ל, בניהולה של אורלית אוקוביץ’ ששנה אחרי שנה מפגינים את המוצר הטוב ביותר בישראל לבניית ציפורניים בג’ל ומהווה השראה לכלל בונות הציפורניים בארץ.

חברת גילעם קוסמטיקס הרימה דוכן מרהיב ביופיו ובמהלך כל היום חילקו אלפי מוצרים במתנה לבאי התערוכה, מיטל עיצובים אשר הציגה את מוצריה לקהל הרחב, חברת וולדן המשווקת מוצרים לקהל המקצועי.

חברת CND פרמיום אשר הגיעו לראשונה לתערוכה וסחפו את הקהל עם ביתן מעוצב ומושקע ביותר שמשך אליו מבקרים ומבקרות רבים.

אורן לוי מחברת משקפונים, חברת MAGIC-TOWEL שהציגה את מגבת הפלא לשוק המקצועי, סילקי הייר – בניהולו של יחיעם שהציג תוספות שיער איכותיות ומקפידה להופיע בכל אירוע, חברת REISZ אשר הציגה חידושים בתחום אביזרי הקוסמטיקה המניקור והפדיקור, חברת אמיקה – חברה חדשה שהגיעה הישר מארה"ב והציגה מוצרי טיפוח וכלים מקצועיים לעיצוב שיער מקצועי, מכשור איכותי ומרהיב ביופיו.

שלי גפני, הבעלים של חברת מדינה מילאנו הגיעה בעצמה ודאגה לטיפוח ואיפור הנשים. חברת MAGIC-COSMETICS שמוביליה את תחום המכשור וההכשרה לנושא האיפור הקבוע והדגשת תווי פנים בארץ.

בנוסף היו עוד עשרות מציגים, חברת שניצקי שהציגה את מוצרי הקוסמטיקה תחת המותג "כנען קוסמטיקה", חברת טופ-הייר תוספות שיער, מ.ת.ד חומרים דנטאליים, חברת NFU מוצרים לבונות ציפורניים.

חברת LIVINGGREEN שמציעה מערכות מושלמות לפדיקור דגים, חברת LANDOLLMILANO המציעה מוצרים לטיפוח שיער תכשירים ומכשור לעיצוב השיער, חברת ISO PROFESSIONAL, חברת FUNGUS-LESS, סוד הנעורים, BAGIBANAIL לפתרונות מקצועיים לפדיקור רפואי, MICA ביוטי קוסמטיקס, פיור דרים, ברביסייד, גורן ניילס, נובה מדיקל.

תודה מיוחדת לרשת האומנים המדהימה אשר מלווים את התערוכה זו השנה החמישית ברציפות ואחראית בשיתוף פעולה לארגון המופתי של התערוכה.

תודה מיוחדת לחזי יצחק לאופיר מכבוש ושאר חברי הרשת, תודה ענקית לאורית מחברת OKK אשר משנה לשנה דואגת להרים את התערוכה ומלווה את כל המציגים בצורה אישית אכפתית ועונה על כל מחסורם, אנו מודים לך על האירוע המדהים שהפקת.

תודה למגזין יופי אשר פרש את חסותו על האירוע לגב’ תמר פריד המדהימה והחייכנית – תודה מעומק הלב.

ואחרון חביב, הינו אסף קוסטין, מבכירי וותיקי תעשיית השיער בישראל, אשר הגה לפני שש שנים את הרעיון של התערוכה ומתמיד בה ועושה עבור תעשיית היופי ככלל, הן בתחום השיער הקוסמטיקה, האיפור והציפורניים ומעניק את הבמה הראויה לבעלי העסקים ולאלפי האנשים שפוקדים את התערוכה ובכל מציב את תעשיית היופי בישראל על המפה.

ביוטי פרו 2011 הייתה חגיגה של צבעים ריחות, חידושים והמצאות בתחום טיפוח היופי. חוויה של פעם בשנה שמומלץ לא להחמיץ.

ביוטי פרו 2011 - הסקירה המלאה

ביוטי פרו 2011 - CND

ביוטי פרו 2011 - אבי M ליפית שי

ביוטי פרו 2011 - יפית שי

ביוטי פרו 2011 - אמיר זהבי

ביוטי פרו 2011 - CHI

ביוטי פרו 2011 - תחרות קישוטי ציפורניים

ביוטי פרו 2011 - הסקירה המלאה

ביוטי פרו 2011 - אנה מיכאלובה

 עמוד זה נצפה: 381 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור