חיפוש באינדקס עסקים

בגדי ים – טרנדים אופנתיים לעונת קיץ 2008

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 אוגוסט 2008

בגדי ים - טרנדים אופנתיים לעונת קיץ 2008חצייה הראשון של עונת קיץ 2008 חלפה לה, וכעת ניתן כבר לסמן את הטרנדים המובילים המופיעים בכל חופי ישראל. חושפני או מכסה, צבעוני או חלק, שלם או בשני חלקים – קולקציות בגדי הים לעונת קיץ 2008 מציעות אופציות חדשות לבגדי ים אופנתיים ומחמיאים במיוחד המותאמים לגזרות הישראליות.

החידוש הראשון לקיץ 2008 , מבית גליק בגדי ים, הוא בגדי הים בצורת גיטרה החושפים קווי מותניים נאים, במיוחד בדוגמאות מודפסות דוגמת הדפס פרחוני או מנומר.
בגדי הים השלמים מכסים טפח ומגלים טפחיים, הבטן אמנם מכוסה אך קווי המותניים חשופים ולרוב מלווים במחשוף עמוק ואופנתי.

טרנד סקסי נוסף הקיץ הוא חזרתם של המכנסונים והגופיות לאופנת בגדי הים.
לאחר שנים שבהן אלו לא היו באופנה, יש חזרה לאופציית שילוב המכנסונים הנמוכים במיוחד לבין גופיות בעלות מחשוף ישר או עגול.

בגדי ים - טרנדים אופנתיים לעונת קיץ 2008למרות שבגדי הים הללו חשופים פחות, הם שומרים על מראה צעיר, מעודכן וסקסי ביותר ומאפשרים שילובים מרהיבים בין מכנסון חלק או בעל שני צבעים לגופיה מודפסת ולהפך.

אחד מפריטי החובה העונה לשילוב עם בגדי ים הוא החגורה או האבזם.
פריטים אופנתיים אלו מקשטים את רוב בגדי הים בקיץ הזה ומחמיאים ביותר לבעלות חזה שופע ומותניים צרות. אך גם אלו מאיתנו שלא התברכו בנתונים אלו יכולות להוסיף אבזם לבגד הים ולהפוך אותו למעודכן ואופנתי בעונה הקרובה.
אופציית מיקס אנד מאצ’.

בחירת שני חלקי ביקיני מדגמים שונים, היוצרת מראה מקורי במיוחד. ניתן לשלב בין חלק עליון בגוון חלק וחלק עליון צבעוני במיוחד, או להיפך.
ניתן לשלב מכנסונים עם טופ משולשים קטן וסקי, כאשר האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

חזי גליק, מנכ"ל רשת גליק: "אנחנו חושבים קודם כל על הלקוחה הישראלית ועל מה שהכי מתאים לה. השילוב של מכנסונים וגופיות אהוב מאוד על ישראליות ובעונה הקרובה נראה הרבה מהם בחופי הרחצה ובבריכות. בנוסף, בגד הים בגזרת הגיטרה מחמיא מאוד לאגן של הישראליות וגם דגם זה כמו דגמים אחרים, קיים בעשרות הדפסים וצבעים כדי לאפשר לכל אחת לבחור את בגד הים הטוב ביותר עבורה".

בגדי ים - טרנדים אופנתיים לעונת קיץ 2008
בגדי ים – טרנדים אופנתיים לעונת קיץ 2008עמוד זה נצפה: 393 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור