חיפוש באינדקס עסקים

ארו-אסיה משיקה: קולקציית 2015 למותג השעונים רולקס

פורסם מאת: בתאריך: 2 יולי 2015

 כבר 40 שנה שישראלים עונדים שעון "Rolex", בזכותה של חברת ארו-אסיה הנציגה הבלעדית של רולקס בישראל.

כבר 40 שנה שהשעון היוקרתי שמבצבץ מעל היד, מראה הרבה יותר מהשעה עצמה. 40 שנה של Rolex"" בישראל ואלפי ישראלים ששייכים למועדון היוקרתי של השעון היוקרתי. 
 
Rolex"" הוא הרבה יותר ממותג שעוני יוקרתי, אלא נחשב מזה שנים רבות לסמל סטאטוס ואחד ממאה המותגים המוכרים והנחשקים בעולם ולמותג הנחשק ביותר בקרב שעוני היד. המותג ""Rolex החל את דרכו ב-1908 באנגליה, אך עבר ב-1919 לשוויץ כדי להקטין את עלויות המכסים על חומרי הגלם של השעון, שכללו מתכות יקרות ככסף וזהב.
יצרני שעוני Rolex"" היו הראשונים להציע מכסה שעון עמיד במים, השעון הראשון המציג תאריך על לוח השעון, השעון הראשון שמציג שני אזורי זמן בו זמנית. הם היו גם הראשונים שהשיגו אישור כרונומטר עבור שעון יד. "Rolex" השתתפה בפיתוח מנגנון קוורץ הרווח כיום בשעונים והייתה לחברה הראשונה שהציגה שעון יד העמיד לעומק של עד 100 מטרים.
 
Rolex"" צברה גם מומחיות בשעונים המותאמים לתנאים אקסטרימיים. כך למשל, יצרה החברה סדרות שעונים המיועדים לצוללני עומק, לטייסים ולמטפסי הרים. שעוני החברה אף הגיעו לעומק של 10,916 מטר מתחת לפני הים ול-8,488 מטר מעל בכיבוש האוורסט. בחסות Rolex, מתקיימים אירועי ספורט רבים ומוכרים ברחבי העולם, בהם טורניר הטניס ווימבלדון, מרוץ המכוניות דייטונה, מרוצי יאכטות, מרוצי סוסים, גביע סולהיים בגולף ועוד.
 
קולקצית קיץ 2015 שעוני רולקס
 
שעוני" Rolex" עשויים מיציקה אחת של מתכת יקרה כגון זהב 18 קראט, פלדת אל חלד או פלטינה העוברת תהליך חישול הכולל לא פחות מ- 150 שלבים, זאת לשם יצירת ההגנה המושלמת מפני חדירת מים ומפני תנאי שטח קשים. כל שעון המיוצר על ידי Rolex, עובר בדיקה מחמירה האורכת שלושה חודשים, בה מובטחת איכותו ונבדק תפקודו ודיוקו לאורך זמן בתנאים שונים. Rolex מייצרת את דגמי השעונים המפורסמים והמבוקשים בעולם, ביניהם: Submariner, Daytona, Yacht-Master, President, GMT-Master ועוד. לשעוני Rolex אחריות בינלאומית בת שנתיים. חברת ארו-אסיה היבואנית הבלעדית של שעוני Rolex  בישראל, מעניקה ללקוחותיה שנה נוספת של אחריות על השעון במרכזי השירות שלה.
 
שעוני Rolex"" הם מושא לזיופים רבים. על מנת להבדיל בין זיוף לבין שעון מקורי, ארו אסיה מספקת במרכז השירות שלה שירות לקביעת מקוריות השעון ותעודה המעידה על אותנטיות לאחר הבדיקה.
 
מרכז שרות נמצא בצמוד לחנות בת"א ברחוב אבן גבירול. שם ממוקמת גם המעבדה המשוכללת והחדשנית, שנבנתה על פי הנחיות, התקן ובפיקוח "Rolex".
 
השענים נשלחים תקופתית להשתלמויות במרכז Rolex בג’נבה על מנת להתמקצע, להתחדש ולהתעדכן בפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול.
 
את שעוני Rolex ניתן להשיג ברשת Rolex Show בתל אביב, ירושלים, אילת ורעננה. ארו-אסיה בע"מ יבואנים בלעדיים. 
 
קולקצית 2015 שעוני רולקס 2
 


עמוד זה נצפה: 351 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור