חיפוש באינדקס עסקים

ארוע השקת מוצרי label m של Toni&Guy

פורסם מאת: בתאריך: 24 אפריל 2013

יניב שושןביום שני האחרון נערך ארוע השקת מוצרי label m .לאירוע הוזמנו למעלה מ- 400 מעצבי השיער המובילים בישראל. הצוות הבינלאומי של טוני וגיא הדריך את מעצבי השיער לגבי טכניקות חדשות ושימוש במוצרי לייבל אם ליצירת לוקים חדשים ומרעננים בסוגים שונים של סטיילינג.

האירוע לווה בתצוגת אופנה עם דוגמניות שדגמנו בגדים מתוך קולקציית Artellier 2013 – קולקציית קפסולה של Toni&Guy בשיתוף עם מעצבי העל ג’ילס דיקון, טוד לין, המעצבת הישראלית ענבר ספקטור, אלכסנדר מקווין ופיטר פולטי. הקולקציה הוצגה בשבוע האופנה בלונדון בתצוגה של Toni&Guy ובתצוגה של כל אחד מהמעצבים שציינתי.

קולקציית מוצרי הטיפוח של לייבל אם שואבת השראה מקולקציה זו ומושפעת מהטרנדים שבקולקציית האופנה.
הארוע נערך ברוב הוד והדר וסוקר על ידי התשרורת בהרחבה.

למעלה מ- 50 דוגמניות ושלל יצירות שיער מפתיעות ומפליאו נראו בער אשר סחפו את קהל מעצבי השיער שהגיע לראות את הטובים ביותר בעולם נותנים שואו ומקצועיות אין סופית והשלימו לקהל הישראלי את מראות השיער לקיץ 2013 ואת המילה האחרונה באופנת  השיער העולמית את הערב הנחה ותרגם לקהל הישראלי אודי ביטון שגריר לייבל m בישראל.

הארוע סוקר בהרחבה על ידי צוות מגזין הדליין המוביל כבר עשור את תעשיית השיער וסיקור נרחב יעלה במגזין הקרוב וכמובן על ידי צוות פורטל היופי הישראלי "בראש" אין ספק כי ארעים כאלו מעצימים את היותינו מעצמת עיצוב שיער ועל כך אנו מברכים.
לצפייה בגלריית ארוע השקת מוצרי label m של Toni&Guy בישראל לחצו כאן

 

Gary FranceGary France ומנכ"ל פורטל היופי בראש ומגזין הדליין
מנהל אמנותי בינלאומי

צוות Tony&Guy הוא בעל שם העולמי אמנותי ומייצג את פסגת הכשרון והיצירתיות, הצוות הוא הכח המניע מאחורי ההצלחה העולמית של המותג.

הצוות האמנותי הבינלאומי כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתעשייה, המציגים לראווה את היצירתיות שלהם בדרגה שהפכה את Toni&Guy לחוד החנית של תעשיית עיצוב השיער.

כאגדה בצוות האומנותי של טוני וגיא, גארי פרנס מגלם את הפילוסופיה של המותג  המאמינה בשילוב של עבודת צוות וכשרון.כחבר צוות האומנותי ובעלים של מספרת סלבריטאים וזכיין של אחד מהסניפים המצליחים של טוני וגיא בקנסינגטון.

גארי, יחד עם הצוות האמנותי, ממשיך להפעיל את הקסם שלו מאחורי הקלעים בתצוגות אופנה שונות ברחבי שבוע אופנה בלונדון שבו טוני וגיא הם נותני החסות הרשמית לטיפוח ועיצוב השיער.
עבודה לצד מעצבי אופנה ידועים כמו: Qasimi, Bora Aksu, Roksanda Illincic, Basso&Brooke, Ronit Zilkha, Swash, Gardem, Georgina Harley-Smith, Gareth Pugh and Danielle Scutt גארי מוכיח כישורי מנהיגות לכל אורך הדרך.
 

ג’יין סטייסיג’יין סטייסי
מנהלת טכנית בינלאומית

צוות טוני וגיא בעל השם העולמי גם בעולם הצבע והכימיה מייצג שיא של כשרון ויצירתיות והם הכח המניע להצלחת המותג.  11 פרסי המספרות ברציפות , מעידים על הצלחתם..

הצוות הטכני הבינלאומי כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתעשייה, שמציגים לראווה את היצירתיות שלהם ברמה שהביאה את Tony&guy  להיות חוד החנית של תעשיית עיצוב השיער.

הרוח של ג’יין המוטיבציה והגישה יצירתית לעיצוב שיער הייתה כתב ידה וחתימתה עת התחילה את הקריירה של בטוני וגיא לפני 14 שנה. היא החלה בטוני וגיא באוסטרליה, סידני בשנת 1999, והתקדמה במהירות לרמה של ’מנהל חינוך אוסטרלי ", ומאז שעברה ללונדון בשנת 2007 הצטרפה לצוות הבינלאומי.
ג’יין פתחה את הקריירה שלה בלב הפועם של טוני וגיא – האקדמיה בלונדון.

ג’יין בעלת ניסיון רב בתחום הצביעה, עם תשוקה לצבע קלסי יפה יחד עם רצון ליצירתית, ג’יין נהנית לחלוק את הידע הרב שלה עם תלמידים, ומלמדת בכל הקורסים הטכניים. צמאה לידע בעצמה, ג’יין מפתחת בעקביות טכניקות צביעה חדשניות  אשר מעלות את רמת היצירתיות וההתלהבות שהיא מביאה באופן קבוע לשיטת לקורסים שלה.

, ג’יין מעורבת באופן נרחב הפקות של Tony&guy , לרבות הקולקציות  בשנת 2008, 2009 -ו 2010 כמו גם הפקות שזיכו אותה בפרס ה"כימיה"של המספרות בבריטניה.

לאורך הקריירה שלה ג’יין עבדה עם מגוון רחב של ידוענים כגון  Isla Fisher and Estella Warren, כמו גם עבודה על פרויקטים יצירתיים למכביר, (קולנוע וטלביזיה בעיקר). הפקות השיער שלה הוצגו בכל המגזינים הנחשבים כגון מטרו, Elle, ווג, במגזינים היא הציגה כמה טכניקות חדשניות ומעוררות השראה שלה, כגון ’תשזורת’.

חלק גדול מהתפקיד של ג’יין בחברה כרוך בנסיעות רבות, מאז שעברה ללונדון,בקרה ג’יין אינספור ביעדים וקידמה את הקורסים והסמינרים של טוני וגיא, .הטיולים אחרונים כללו את  אסיה, תאילנד, רוסיה, איטליה, ספרד, שבדיה, יוון ועוד מלבד זאת, ג’יין נהנית במיוחד מלהיות חלק אינטגרלי בחונכות הטכנאים השאפתנים הרבים בבריטניה ,היא מבקרת באופן סדיר במספרות בבריטניה בכל ימות השנה, ותומכת באירועים מקצועיים מיוחדים. .

Jon WilsdonJon Wilsdon מנכ"ל פורטל היופי בראש ומגזין הדליין
מנהל אומנותי בינלאומי
צוות TONi&GUY בעל המוניטין הבינלאומי האומנותי, מייצג שיא של כשרון ויצירתיות והוא הכח המניע מאחורי ההצלחה העולמית. פרס המספרות ה-11  הבריטי 11 הוא העדות למצויינות הצוות.

הצוות האמנותי הבינלאומי מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתעשייה, שמציגים לראווה את היצירתיות שלהם ברמה שהביאה את Toni&guy להיות חוד החנית של תעשיית עיצוב השיער הבינלאומית.

חבר בצוות הבכיר ,דינמי ומוכשר במיוחד של טוני והגיא, Jon Wilsdon
החל את הקריירה שלו בעיצוב שיער לפני 13 שנים. ארבע שנים מאוחר יותר החל ג’ון לעבוד ברשת טוני וגיא ,שם הוא התקדם במהירות לתפקיד מנהל אמנותי והחל ללמד באקדמיית טוני וגיא בלונדון.

ג’ון, מחנך נלהב, החל ללמד ולחנוך מעצבי שיער צעירים ושאפתנים שהתלהבו מהגישה האנרגטית והחדשנית שלו לתחום באקדמיית טוני וגיא במנצ’סטר. ג’ון אחראי לכל תחום החינוך בצפון אנגליה.

ארוע השקת מוצרי label m של Toni&Guy בישראלבמהירות הפך ג’ון לכוכב, כמעצב שיער מאחורי קלעים בשבוע אופנה בלונדון באופן קבוע.
הוא הוכיח את הצלחתו בתצוגות יחד עם מעצבי אופנה ידועים כגון Giles, Acne, Mathew Williamson, Topshop , Vivienne Westwood ,Peter Pillotto בנוסף היצירתיות של גון הופגנה בתוכניות טלוויזיה רבות כגון הטופ מודל הבאה של בריטניה.
 
אודות רשת המספרות Toni&Guy
טוני וגיא הפכו לשם נרדף לאופנה עכשווית והצלחה. הם נותני חסות רשמיים לשבוע האופנה הלונדוני ואחראים לעיצוב השיער של למעלה מ- 80 תצוגות אופנה של מעצבי אופנה מובילים בכל שנה, ביניהם תצוגות של ג’יל דיקון, טוד לין, פייר בראגאנזה וטאטאה נאקה.

בנוסף, Toni&Guy נבחר כמותג על ("Superbrand") בפעם החמישית בשנת 2012 וכן נבחר פעמיים כ- Cool Brandבבריטניה. טוני וגיא היא חברת עיצוב השיער הראשונה שזכתה בשתי קטגוריות אלה. בשנת 2008 טוני מוסקולו זכה בתואר הכבוד והאבירות הבריטי OBE בגין שירותיו ותרומתו לתחום עיצוב השיער בבריטניה.

קו המוצרים של label.m שיושק בישראל יכלול בשלב הראשון כ- 15מוצרים, ביניהם: תרסיס מלח ים לעיצוב "מרושל", תרסיס פרוטאין להגנה על השיער, מוצרי עיצוב במרקמים ייחודיים, אבקה להענקת נפח משורשי השיער וסדרת שמפו מיוחדת לשיקום שיער יבש.

ארוע השקת מוצרי label m של Toni&Guy בישראל

ארוע השקת מוצרי label m של Toni&Guy בישראל

ארוע השקת מוצרי label m של Toni&Guy בישראל

ארוע השקת מוצרי label m של Toni&Guy בישראל

ארוע השקת מוצרי label m של Toni&Guyעמוד זה נצפה: 260 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור