חיפוש באינדקס עסקים

אקסיום axxium ג’ל OPI – כשצבע פוגש ג’ל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 25 מאי 2010

אקסיום axxium ג’ל OPI - כשצבע פוגש ג’לחברת נייל סטודיו, השיקה את axxium – ג’ל לבניית ציפורניים מבית מותג מוצרי העיצוב והטיפוח האמריקאי לציפורניים OPI. ג’ל צבעוני אולטימטיבי אשר כבש את ענף בניית הציפורניים העולמי.

אין דבר שנראה נשי יותר מידיים שעברו מניקור טוב. הטיפול המפנק והמטפח גורם לך להרגיש כיף להיות אישה. אחרי שעברת מניקור טוב, את יכולה ללבוש סווטשירט מיושן ועדיין להרגיש מעודכנת אופנתית. 

אני לא סובלת ציפורניים מוזנחות וברגע שהמניקור לא מושלם אני חייבת להסיר את הלק הישן ולמרוח שכבה חדשה של לק. הבעיה היא שבעולמנו המהיר אנו הופכות להיות יותר ויותר עסוקות וסדר היום העמוס שלנו אינו משאיר מקום לשמירה על טיפוח הידיים והציפורניים. הציפורניים נשברות, הלק מתקלף ואין לנו זמן לטפל בזה.

מה יכולה אישה לעשות במקרה כזה? 
חברות המייצרות לקים, התחילו מזמן להבטיח שהלקים שלהם מחזיקים מעמד הרבה זמן, לא מתקלפים ומתייבשים מהר. חברות הלקים מבטיחות
גם מוצרי חיזוק לציפורניים הטבעיות.

מוצרים כאלה קיימים בשוק ברמות שונות של איכות, אבל אין אלטרנטיבה לאיכות של הג’ל החדש מבית  OPI הנקרא אקסיום ג’ל (axxium). אקסיום axxium ג’ל OPI - כשצבע פוגש ג’ל

מדובר במיכלים קטנים של צבע מבוסס חומר אקרילי כמו זה שממנו בונים ציפורניים. ההבדל בין שני החומרים הוא שהג’ל מעט דליל יותר ונמרח על הציפורניים בדיוק כמו לק, לכן הציפורניים נראות טבעיות לגמרי. לאחר חשיפה למנורת UV נוצרת הדבקה מושלמת של החומר אל הציפורניים וניתן למרוח לק מעל לשכבה זו במידה ואת רוצה בכך. ציפוי הציפורניים מחזיק מעמד 3 שבועות, ללא התקלפויות או שבירה ולאחר שלושה שבועות יש צורך לחזור על הפעולה כדי לתחזק את הציפוי. להסרת הציפוי יש להשתמש באצטון. סלבריטאיות עולמיות כמו ביונסה משתמשות בג’ל ציפוי אקריל/לק של חברת OPI.

יתרונות אקסיום ג’ל (axxium)

  • משמש כג’ל לק מושלם.
  • מריחה קלה ונוחה בדומה למריחת לק רגילה.
  • מראה אקסקלוסיבי ודק.
  • עמידות גבוהה ללא התקלפויות.
  • ריכוז פיגמנטים גבוה במיוחד.
  • פלטת גוונים עשירה ואופנתית בהתאמה מלאה לקולקציות הלקים של OPI.
  • אלופי עולם בתחום NAIL-ART, בחרו אקסיום ג’ל (axxium) לתוצאות מרהיבות בכל השיטות. 

להשיג בסניפי רשת נייל סטודיו.
לפרטים על השתלמויות מקצועיות ולרכישה בחנות האינטרנטית בקרו באתר הבית של נייל סטודיו.

אקסיום axxium ג’ל OPI - כשצבע פוגש ג’ל


אקסיום axxium ג’ל OPI – כשצבע פוגש ג’לעמוד זה נצפה: 793 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור