חיפוש באינדקס עסקים

אפור הוא השחור החדש

פורסם מאת: בתאריך: 8 דצמבר 2015

 האפור נחשב במשך שנים ארוכות כצבע משעמם וניטרלי, משהו באמצע הדרך שבין שחור ללבן, צבע ללא צבע. בשנים האחרונות עולם האופנה החל לתת תשומת לב רבה יותר לצבע האפור, בזכות יתרונותיו הרבים שהפכו אותו לצבע האופנתי ביותר בשנת 2015-2016.

ברשת האופנה ’תמנון’ מסבירים:

בראש ובראשונה האפור הוא צבע פרקטי. הוא מתאים לכל גווני העור, משתלב נהדר כשלובשים אותו עם כל צבע אחר, ומתאים לכל פריט שכבר יש לכם בארון.

הצבע האפור יכול לשרת ולחזק כל לוק שנרצה להשיג – החל ממראה ה-’לא התאמצתי, סתם זרקתי על עצמי סוודר’, דרך לוק עסקי – קזו’אלי, ועד ללוק אלגנטי ושמרני.

האפור לא רק משתלב נהדר עם צבעים אחרים, הוא מאפשר גם ללבוש אותו מכף רגל ועד ראש, בזכות הגוונים השונים, בהיר עד כהה, המחמיאים זה לזה, ולמי שלובש אותם.

חסרה לכם טיפה של צבע? החורף הוא הזמן המושלם לאקססוריז צבעוניים שיכניסו חיים לתלבושת וימתנו קצת את המראה האפור – החל מצעיפים, דרך כובעי צמר, תיקים, ואפילו מטריות בצבעים שמחים, שמתבלטי במיוחד על הרקע האפור.

זוכרים את הימים בהם לבשנו צבעי ניאון צעקניים? אמרו להם שלום והתחילו להכניס יותר פריטים בשלל הגוונים האפורים לארון שלכם. כי כפי שזה נראה כרגע, האפור הוא השחור החדש, והוא כאן כדי להישאר לזמן רב.

השחור החדש

השחור החדש

השחור החדש

השחור החדשעמוד זה נצפה: 261 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור