חיפוש באינדקס עסקים

אסתי לאודר IDEALIST COOLING EYE ILLUMINATOR החדש

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 אוקטובר 2011

על עיגולים כהים ונפיחות מתחת לעיניים:
1. מדוע נשים כל כך מוטרדות מעיגולים כהים ושקיות מתחת לעיניים?
העיגולים הכהים, ו"השקיקים" שמתחת לעיניים מטרידים נשים בכל העולם משום שהם מזקינים את המראה וגורמים לנו להיראות עייפות. העיניים הן הדבר הראשון שאנשים מבחינים בו, וזו הסיבה שכל הנשים רוצות עיניים מאירות ויפות יותר. בדיוק כפי שאנו מאמינים שיופי אולטימטיבי מתחיל בעור יפה, גם "בד הציור" ליצירת עיניים יפות מתחיל בעיניים הנראות רעננות, נוצצות ונינוחות.

2. מה גורם לעיגולים הכהים והנפיחות שמתחת לעיניים?
גורמים רבים תורמים הן להופעת עיגולים כהים והן ל"שקיקים" שמתחת לעיניים, בהם תורשה, אלרגיות, סביבה וסגנון החיים, כמו למשל חוסר שינה או עישון. עקב ריבוי הגורמים, מאמצי המחקר של אסתי לאודר מתמקדים בשלושה גורמים עיקריים: היעדר מיקרו-סירקולציה / מבנה קפילרי (נימי) חלש, היפר-פיגמנטציה וגירוי.
היעדר מיקרו-סירקולציה / מבנה קפילרי חלש – שני גורמים אלה עלולים לגרום להצטברות דם בנימים הזעירים המקיפים את העין וליצור מראה נפוח בעל  גוון כחלחל-סגלגל.
היפר פיגמנטציה¬ – פיגמנטציה מופרזת עלולה ליצור גוון צהוב/חום המקנה מראה כללי כהה יותר לאזור העיניים.
גירוי – גירוי עלול להוביל לחוסר אחידות של גוון העור ולנפיחות מתחת לעין.

3. ספרי לנו על המחקר שערכתם לזיהוי שלושת הגורמים העיקריים לעיגולים כהים ונפיחות מתחת לעיניים:
ערכנו ברחבי העולם מחקר לזיהוי הגורמים התורמים להופעת עיגולים כהים ושקיקים תפוחים סביב העיניים. באמצעות טכנולוגיית דימות מיוחדת, הצלחנו לזהות פרמטרים ספציפיים ושונים בעור, בהם ריכוזי מלנין, דם וחמצן. ממצאי המחקר היו שהיעדר מיקרו-סירקולציה / מבנה נימי חלש, היפר-פיגמנטציה וגירוי הם הגורמים העיקריים לעיגולים הכהים ולנפיחות.

כיצד ניתן להפחית את העיגולים הכהים ואת הנפיחות מתחת לעיניים:

4Cooling Ceramic Tip Applicator של אסתי לאודר. מה תוכלי לספר לנו על ה-Cooling Ceramic Tip Applicator?
Idealist Cooling Eye Illuminator מציע אפליקטור ראשון מסוגו העומד להירשם כפטנט. האפליקטור עשוי מחומר קרמי ומעוצב בצורה מסוימת על מנת להשיג את אפקט הקירור לאזור העיניים ולספק חלופה מתוחכמת לשמירת קרם העיניים במקרר!
הרעיון ליצור אפליקטור קרמי המצנן את אזור העין נבע מהיכולת המדהימה של הקרמיקה לספוג חום. גילינו שאריחים העשויים מקרמיקה מתקדמת משמשים כמרכיבים חיוניים במערכת ההגנה התרמית של מעבורות חלל. מערכת קרמית כזו מבודדת את החללית והצוות שבתוכה מפני טמפרטורות קיצונים המגיעות גם ל-1650 מעלות צלזיוס בעת שהחללית משלימה את מסלול ההקפה שלה וחוזרת לכדור הארץ במהירת שיכולה לעלות על 27,300 קמ"ש!

5. מה עושה ה-Cooling Ceramic Tip Applicator כדי להפחית את הנפיחות מתחת לעין?
מיד עם מגע האפליקטור בעור, הקצה האלכסוני מעניק תחושה מקררת ומרעננת. עיסוי עדין של הקצה המצנן מתחת לעין מסייע לעיניים עייפות ונפוחות להרגיש מיד רעננות יותר.

6. האם תוכלי להסביר כיצד Pinoxide™  פועל באמצעות עיסוי?
ה-Pinoxide™  פועל בשילוב עם האפליקטור הקרמי המצנן ומעסה את העור כדי לשפר את זרימת הדם הטבעית ולהפחית את הנפיחות שמתחת לעיניים. המרצת המיקרו-סירקולציה באזור זה מסייעת לנקז את הצטברויות הדם הקטנות שנותרו באזור העיניים ויוצרות את מראה הכתמים הכחלחלים כהים, או העיגולים הכהים כפי שמקובל לקרוא להם. התוצאה היא פחות עיגולים כהים באזור העיניים.

כיצד ניתן להפחית בעזרת Idealist Cooling Eye Illuminator את העיגולים השחורים ואת הנפיחות מתחת לעיניים?

7. למי מיועד המוצר?  
Idealist Cooling Eye Illuminatorמיועד לכל אישה, מכל מוצא אתני המעוניינת להפחית את העיגולים הכהים והשקיקים סביב העיניים ומחפשת יתרון מיידי וארוך טווח. נשים מכל גיל ועם עור בכל גוון השואפות לעיניים בורקות בעלות מראה צעיר צריכות להשתמש בתכשיר זה.

8. כמה זמן דרוש עד שהתוצאות יהיו ניכרות לעין?
טכנולוגיית Triple-Optic הבלעדית שלנו גורמת לעיגולים הכהים להיראות בהירים יותר, והאפליקטור הקרמי המצנן מחייה את העיניים העייפות באופן מיידי. הקומפלקס הבלעדי שלנו לתיקון עיגולים כהים פועל לאורך זמן כדי להפחית ולמנוע את הופעת העיגולים הכהים והשקיקים שמתחת לעיניים.  
  התוצאות:
• התוצאה המיידית היא מראה בהיר יותר של העיניים.
• תוך שבועיים בלבד, 90% מהנשים הבחינו בהפחתת העיגולים הכהים והשקיות מתחת לעיניים.
• לאחר 8 שבועות של שימוש, העיגולים הכהים והשקיות מתחת לעיניים נעלמו או פחתו באופן שהוכח קלינית.

9. מה מרגש במוצר הזה?
הקדשנו יותר מארבע שנים לפיתוח קפדני של מוצר המטפל באופן ספציפי בעיגולים הכהים והשקיקים הנפוחים שמתחת לעין, בעיות המטרידות נשים בכל העולם ואחד האתגרים הקוסמטיים הגדולים ביותר. אנו נרגשים מאוד להשיק את Idealist Cooling Eye Illuminator משום שלא שיערנו שהוא יוכל להניב תוצאות כה מדהימות עבור נשים מכל מוצא אתני שהוא. העיגולים הכהים מתבהרים מיד. מדהים לראות עד כמה קורנות ורעננות העיניים נראות מיד לאחר השימוש הראשון! עם הזמן, העיגולים הכהים והשקיקים פוחתים באופן דרמטי.

אנו גם גאים מאוד להיות חברת הקוסמטיקה הראשונה שמשיקה את האפליקטור החדש, בעל הקצה הקרמי והמבנה המיוחד, העומד להירשם כפטנט. תחושת הקרירות שהוא מספק לעור נהדרת ומסייעת בהפחתת המראה התפוח שסביב העין.

10. כיצד משתמשים בתכשיר?
יש ללחוץ על השפופרת ולהוציא כמות בגודל של נקודה ולעסות באמצעות הקצה הקרמי מתחת לעין החל מהפינה הפנימית של העין לכיוון הפינה החיצונית של העין, פעמיים או יותר. להספיג את התכשיר בעור בעזרת טפיחות עדינות. לנגב את הקצה הקרמי לאחר השימוש.

11. כיצד התכשיר מתאים את עצמו לכל גוון של העור?
Idealist Cooling Eye Illuminator מכסה את העור באזור העין במעטה כמעט בלתי נראה. הוא בא בשני גוונים המאפשרים התאמה לכל גווני העור.

12. האם המרכיבים האופטיים שבנוסחה זהים לאלה שב-Idealist Even Skintone Illuminator?
שתי הנוסחאות עושות שימוש באופן טכנולוגיות אופטיות מתקדמות. ואולם, הריכוז של מרכיבים אופטיים אלה אוזן בקפידה כדי להתאים לאזורים השונים של הפנים. טכנולוגיית Triple-Optic ב-Idealist Cooling Eye Illuminator, למשל, אוזנה בקפידה כדי להתאים לאזור העין העדין ולהפחית את העיגולים הכהים.

13. האם אפשר להמשיך להשתמש בקונסילר גם כאשר משתמשים במוצר זה?
המרקם החלק והקצפי מותיר את אזור העיניים בתחושה ניחוחה, עתירת לחות וחלקה מאוד. זהו בסיס נהדר לקונסילר, אם את רוצה להשתמש בו.

14. כיצד שומרים על ניקיון האפליקטור?
 אנו ממליצים לנקות את האפליקטור בטישו נקי לאחר השימוש.

15. כיצד משתלב תכשיר זה בשאר מוצרי העיניים של אסתי לאודר?
יש לנו מגוון של פתרונות ממוקדים המטפלים בבעיות שונות באזור העיניים, בהן קמטים וקמטוטים, מיצוק והוספת לחות. זהו המוצר היחיד שלנו המתמקד ספציפית בהפחתה דרמטית של העיגולים הכהים והנפיחויות שמסביב לעיניים.

 

 סדרת מוצרי טיפוח לעור של אסתי לאודרעמוד זה נצפה: 527 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור