חיפוש באינדקס עסקים

אסתי לאודר – סדרת שפתונים עמידים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 דצמבר 2009

מאת: מערכת בראש
פורסם: יום שני – 21/12/2009, 16:11

    אסתי לאודר - סדרת שפתונים עמידים
מותג האיפור העולמי אסתי לאודר משיקה בימים אלו סדרת שפתונים חדשה STAY-IN-PLACE LIPSTICK מתוך סדרת Double wear long wearing stay in place, המעניקים כיסוי של עד 12 שעות, ומוצעים ב-12 גוונים במראה עשיר ומבריק.
השפתון החדש double wear stay in place lipatick  הוא התוספת האחרונות לקולקציית האיפור הידועה של מוצרי Double wear long wearing stay in place.
כל אחד ממוצרים יוקרתיים אלה המיועדים לשימוש לזמן ארוך מספקים צבע טבעי עשיר וברק לשפתיים למראה חושני המחזיק מעמד לאורך כל היום או הלילה.
הנוסחה לשימוש לזמן ארוך ולמראה מבריק של ליפסטיק Double wear stay in place מאפשרת מריחה עדינה על השפתיים בנוחות של שפתון לחות לשימוש עד 12 שעות, כך שהמראה לאחר השימוש בבוקר נשאר למשך כל היום.
הפטנט (הנמצא בהליכי רישום) לנוסחת השימוש לזמן ארוך, כולל טכנולוגית פולימרים חדשנית נגד דעיכת הצבע וצבעי stay in place  לשימוש במהלך כל היום ללא מריחה מחדש.
שכבה המורכבת מרכיבים גמישים מאפשרת שימוש לזמן ארוך כך שהשפתון לא ימרח או ידעך.
רכיבים אלה מסייעים ביצירת שכבת לחות נוחה לשפתיים מבוקר עד ערב ללא יובש, כך שהשפתיים אינן אטומות או מתוחות. אסתי לאודר - סדרת שפתונים עמידים
טכנולוגית הפולימרים של הליפסטיק מעניקה לשפתיים מראה מבריק בניגוד לליפסטיקים אחרים לשימוש לזמן ארוך, על ידי כליאת הצבע והגימור בשפתיים וכך הצבע העשיר והטבעי נשאר במהלך השימוש.
ליפסטיק Double wear stay in place ניתן להשיג ב-12 גוונים קלאסיים אלגנטיים.
הליפסטיק ארוז בקופסה חדשה בצבע סיגנצ’ר נייבי המקושטת בחריצים מוזהבים הנושאת השם אסתי לאודר על המכסה ועל הקו במרכז.

מחיר מומלץ לצרכן: 131 ש"ח.

ניתן להשיג בנקודות המכירה של אסתי לאודר ברשתות הסופר-פארם, ניו-פארם, אפריל, המשביר לצרכן, אפריל, בפרפומריות ובבתי המרקחת הנבחרים בארץ.עמוד זה נצפה: 442 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור