חיפוש באינדקס עסקים

אנג’לה טטרו הצטרפה לצוות המדריכים של שוורצקופף

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 דצמבר 2008

מעצבת השיער והתסרוקות אנג’לה טטרו (החצב 1 נצרת עילית) שזכתה לאחרונה במקום השני באליפות אירופה לתסרוקות, הגיעה יחד עם בעלה איציק למופע השיער שנערך ע"י OMC ישראל בתיאטרון גבעתיים ביום שני האחרון.

אנג’לה סיפרה לנו שלאחרונה היא הצטרפה לצוות המדריכים של חברת שוורצקופף בישראל הכולל בין היתר את אבי מלכה, אמיר אליהו ועופר אסולין. אנג’לה נבחרה ללוות את החברה בפרויקטים שונים שיתקיימו בארץ ובעולם בתחומי ההדרכה המיועדים לקהל מקצועי של מעצבי שיער.

טטרו תשתתף בהדרכות וסמינרים מקצועיים, תבקר במספרות ברחבי הארץ מעת לעת ותעניק תמיכה מקצועית והדרכה מטעם החברה בפעילות רחבת היקף המתוכננת לקראת שנת 2009. עוד מוסרת אנג’לה כי שנת 2009 תהיה מבחינתה שנה של עשייה אינטנסיבית במהלכה מתכננת היא להשיק קולקציית שיער חדשה ועדכנית לקראת הקיץ, להשתתף בתצוגה גדולה שתתקיים באירופה בחודש אפריל ובמסגרת הפרויקט החדש עם חברת שוורצקופף מבטיחה אנג’לה לחלוק את הידע המקצועי עם מעצבי השיער בכל תחומי העיצוב והכימיה – ידע שצברה עם השנים.

איציק ואנג’לה טטרו יחד עם שניר כחלני עורך פרופאשן ומגזין לה ז’ורנל. צילום: בראש - פורטל יופי ישראלי.
איציק ואנג’לה טטרו יחד עם שניר כחלני עורך פרופאשן ומגזין לה ז’ורנל. צילום: בראש – פורטל יופי ישראלי.עמוד זה נצפה: 387 פעמים