חיפוש באינדקס עסקים

אמיר קל – תסרוקת מדונה

פורסם מאת: בתאריך: 10 מאי 2012

מדונה בדרך לישראל, לקונצרט הפתיחה של מסע ההופעות העולמי שלה. המלכה מדונה מתמחה בהובלת טרנדים של סטייל ובהמצאת המראה שלה מחדש, ועד שאנו מעכלים את הטרנד החדש שהיא מובילה, היא כבר מזמן עברה למראה מעודכן ומחמיא אחר.

לרגל הגעתה לישראל, מעצב השיער אמיר קל לוולה פרופשיונלס מגלה את הסוד לתסרוקת מדונה שיק.

ה"מדונה-שיק" מתאים לבעלות שיער דומה לשיערה של מדונה: שיער גלי עד מתולתל המאפשר מגוון גדול מאוד של עיצובי שיער מחמיאים. בשלב ראשון, חופפים את השיער בשמפו נטול שומן, החיוני לשמירה על נפח השיער.

לאחר החפיפה, יש להקפיד לייבש את השיער עם פן עד ל-90% ייבוש.

השלב הבא הוא תוספת מוס לשיער: שמים על כפות הידיים מוס עיצוב דוגמת "מוס עיצוב אקסטרה ווליום של וולה פרופשיונלס" ובאמצעות סירוק השיער מהקודקוד ועד לקצוות מטמיעים את המוס ביסודיות על כל שיער הקרקפת. המוס מהווה את הבסיס שיחזק את השערות כשנתחיל לעצב אותן לתסרוקת.

לאחר החדרת המוס לשיער, מחלקים את השיער לקבוצות של קצוות שיער באגודל של 2-5 ס"מ. כל קבוצת שיערות כזו- מגלגלים בנפרד, ומצמידים לקרקפת עם סיכה, עד למצב שכל שערות הראש מחולקות לקבוצות שיער מגולגלות. הפעולה הזו תעניק לשיער את מראה הגלים.

להגדלת האפקט- ככל שתרצי גלים רבים יותר – יש ליצור כמות גדולה יותר של קבוצות שיער מגולגלות. לאחר שמחלקים ומגלגלים את כל השיער- משאירים אותו להתייבש עם המוס במשך 50 דקות. לאחר שהשיער מתייבש- מוציאים ממנו את הסיכות קבוצה אחרי קבוצה. מתקבלים גלי שיער רבים, אותם כעת יש למתוח בשימוש בייבוש בפן לשיער: המתיחה של גלי השיער היא המעניקה נפח לתלתל.

עכשיו כשהשגנו ראש מלא תלתלים קלאסיים- אוספים אותם עם סיכות לקודקוד- ומעצבים תסרוקת רטרו שיק מרשימה, ומשאירים את הצוואר חשוף, וקלאסי.

לתסרוקות בהשראת מדונה- רצוי לשדך איפור עדין: שימוש במייק אפ ובצבעים טבעיים הוא המראה החביב על מדונה, ומעניק לה מראה נקי צעיר ורענן.

הגדולה של מדונה מתבטאת בכך שהיא תמיד מזכירה לנו שהגיל הוא חסר חשיבות- ומה שחשוב באמת הוא שתרגישי נפלא עם עצמך, ותאהבי את עצמך בכל גיל, בכל מצב, ואל תשכחי שתמיד פתוחה בפנייך הדלת להמציא את עצמך מחדש.עמוד זה נצפה: 463 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור