חיפוש באינדקס עסקים

אמיר אליהו מעצב תסרוקת לשיער מתולתל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 ינואר 2011

אמיר אליהו מעצב תסרוקת לשיער מתולתליש לך תלתלים – השתמשי בהם לעיצוב תסרוקת מרשימה. שיער מתולתל מתקבל הרבה פעמים כשיער בעייתי שקשה להסתדר איתו ולעצבו בסגנונות שונים. רבים החושבים ששיער מתולתל יכול לשמש רק לתסרוקת של שיער פזור ומתולתל, וכל מה שצריך לעשות הוא לדאוג שהתלתלים ייראו טוב, קצת מוס, דיפיוזר וזהו.

למרות הגישה הרווחת הזו, לשיער מתולתל יש בעצם פוטנציאל מדהים ליצירת תסרוקות מרשימות. איסוף של השיער כשהוא אינו מתוח, מייצר נפח סביב הראש ומראה שיער מעוצב ברגע.
בנוסף, שיער מתולתל מצוין בשביל להשאיר מספר קצוות שיער מסביב לפנים על מנת למסגר ולהוסיף נופך רומנטי וטבעי לתסרוקת. שיער מתולתל מתאים במיוחד לאביזרי שיער, סיכות, קשתות וכדומה. השיער המתולתל עוטף את הסיכה ומשלים את מראה השיער באופן מושלם.

נשים בעלות שיער מתולתל יכולות ליהנות מתסרוקות בסגנונות שנשים בעלות שיער חלק לא יכולות להגיע אליהן בקלות. אם אנו מגלגלים שיער מתולתל על רולים התוצאה שתתקבל תהיה מרשימה במיוחד, מה שמאפשר עיצוב תסרוקות על בסיס התלתלים המתקבלים בנוחות וקלות  יחסית למצב בו השיער חלק מטבעו.

אם יש לך שיער מתולתל וחשבת לעבור החלקה, לפני שתחליטי שהוא מעיק עליך ואת רוצה להחליק אותו נסי לברר עם מעצב השיער שלך איזו תספורת בסיס הוא ממליץ לך לאמץ ואיך היה מסרק את השיער בסגנונות שונים כדי שתוכלי לגוון ולשנות את מראה שיערך מדי פעם.
שיער מתולתל ניתן להחליק, אבל למה שלא תיהני מהתכונות הטבעיות הייחודיות של התלתלים שלך? – תחשבי על זה.עמוד זה נצפה: 435 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור