חיפוש באינדקס עסקים

אמה סטון וה-MOROCCANOIL‏

פורסם מאת: בתאריך: 18 יולי 2012

אמה סטון וה-MOROCCANOIL‏. צילום: ERIC CHABONNEAU@WIREIMAGE  אמה סטון נראתה זוהרת במיוחד בפרמיירות של הסרט "ספיידר-מן המופלא" שנערכו בחודש האחרון בטוקיו, סיאול, מוסקווה,לונדון, פאריס, ברלין, מדריד, רומא ולוס אנג’לס.

מעצבת שיער הידוענים, מארה רוסזאק השתמשה בסדרת מוצרי Moroccanoil בכדי ליצור את המראות המרהיבים והמלוטשים בשיערה כשהציגה אותם לראווה על השטיח האדום בפרמיירות ברחבי העולם. אמה הקסימה את כולם על השטיח האדום כשלבשה שמלת קוטור שיקית עם טוויסטים אלגנטיים, שיערה עוצב בסגנונות עיצוב שונים.

כיצד יצרתי את המראה:
בשלב ראשון החלקתי את שיערה של אמה לכיוון אחד והוספתי מוס לתלתלים מסדרת Moroccanoil על שיער לח על מנת ליצור נפח בשיערה הטבעי. מוס לתלתלים מסדרת Moroccanoil הינו מוצר מעולה שאינו מכביד על השיער ובנוסף מגדיר את התלתלים ומעניק להם ברק"

"ברגע ששיערה היה יבש לחלוטין, הוספתי מעט קרם לחות ועיצוב מסדרת Moroccanoil לכל אורכו למניעת קרזול ולהוספת ברק."

לאחר מכן גלגלתי קבוצת שיער מהחלק העליון של הראש ותוך כדי סיבוב הוספתי קבוצות שיער נוספות שמשכתי אותן כלפי מטה ,עד אשר הרמתי את כל השיער בסיבוב אחד.

אח"כ קיבעתי את השיער בעזרת סיכות למעין פקעת. יצרתי גלגול נוסף בצד הנגדי של השיער וקיבעתי גם אותו בעזרת סיכות בקצה העורף. הצלבתי את שני החלקים בעזת סיכות ראש שיבטיחו אחיזה מושלמת.
לבסוף התזתי ספריי לעיצוב תסרוקות מסדרת  Moroccanoilעל מנת להעניק לעיצוב מראה טבעי, שישמור על העיצוב לאורך זמן.עמוד זה נצפה: 361 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור