חיפוש באינדקס עסקים

אלפא קוסמטיקה משיקה את NO 19 של CHANEL

פורסם מאת: barosh בתאריך: 8 ספטמבר 2011

POUDRE NO 19 – בושם חדש ל CHANEL. צילום: זאביק דרור יח"צ

לרגל ראש השנה יוצאת חברת אלפא קוסמטיקה עם 8 בשמים חדשים. אחד הבשמים שהיא משיקה הוא NO 19 POUDRE.

בשנת 1970 מספר חדש פרץ אל עולם הבשמים. תאריך, אבל לא סתם תאריך, אלא תאריך הולדתה של גבריאל קוקו שאנל: 19 לאוגוסט. סמל לאלגנטיות חסרת פשרות של למעלה מ 40 שנה. משב ניחוח ירוק עם הגדרה ברורה של פרח האיריס שנלבש באדיקות על ידי נשים נאמנות ברחבי העולם. כעת, 2011 חוזר פרח האיריס לשאנל 19 החדש בניחוח עדין ופודרתי….
ג’אק פוז’, ה"אף" של CHANEL מבקש בבושם החדש להגדיר מחדש את חשיבות האיריס בבית הבשמים של שאנל הוא מעניק תו חדש לשאנל 19. הוא בורא מחדש אקורד מקורי עם פודרתיות רבה וטיבעית. כך שהדור החדש של המוסק העדין והמתוחכם מצטרף לעולם של שאנל 19. טהור יותר ופחות ירוק, שאנל 19 פודרה (POUDRENO-19) מפזר רעננות נוקבת ותחושתיות תוססת נארולי מגראס ומנדרינה. ואז מגיע האיריס. נצמד במערבולת אל שורש הוטיור, חושף פודרתיות עסיסית את הנשיות האצילה. האיריס מבטא את עצמו בשלמות, עטוף בשובל עדין של מוסק לבן. ניחוח שקד קליל מהטונקה בין משדרג את ניחוח המוסק. כך נולד ניחוח שלא ניתן לעמוד בפניו, על העור.

את מוצרי שאנל ניתן להשיג בסניפים נבחרים של רשתות הפארם, סופר פארם, ניו-פארם, המשביר לצרכן, ובית מרקחת שור טבצ’ניק.עמוד זה נצפה: 323 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור