חיפוש באינדקס עסקים

אליס בארץ הפלאות – קסטרו

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 מרץ 2010

 

רשת האופנה קסטרו השיקה קולקציה בהשראת סרטו של טים ברטון אליס בארץ הפלאות במסיבת משתה פוריםאליס בארץ הפלאות - קסטרו. צילום: אלירן אביטל. שהתקיימה בקסטרו תל אביב בשיתוף המוסדות התל אביביים הפרוזדור וסלון ברלין ובליווי הופעה של להקת האינדי הנשית NO MOON ותחפושות מדמויות הסרט "אליס בארץ הפלאות".

אורחי המשתה קיבלו בקבוקון של שיקוי קסמים שנרקח במיוחד לאירוע  (בקבוקון קטן עליו כתוב DRINK ME), ונהנו ממסיבה עם המוסיקה הטובה, אוירה תל אביבית קולית ותחפושות.

מעצבי הבית של קסטרו הגשימו חלום – שת"פ ייחודי עם במאי הסרט אליס באץ הפלאות – טים ברטון, אשר חתם ואישר את עיצובו של כל אחד מפריטי הקולקציה.
ההדפסים והמוטיבים בקולקציה לקוחים מהעולם הפנטסטי שבסרט וכוללים את הדמויות האייקוניות מעוררות ההשראה – החל מהכובען המטורף, דרך מלכת הלבבות, השפן והחתול צ’סר וכלה כמובן באליס עצמה.

בין האורחים באירוע של גבי ואתי רוטר, מנכ"לים משותפים של קסטרו:

מעצבי הבית של קסטרו, פרזנטורים המותג גל גדות ויונתן ווגמן, אלון קסטיאל, אדם שוב, דני בר שי (שהיה גם האחראי לעיצוב התלבושות של דמויות הסרט), תומר זלצמן, זרוב (אליזרין וייסברג) בשיער שחור וסגול לפורים, גאלה כגן, הזמרת מורן אהרוני, הקומיקאי יובל שגב, הדוגמן אנדריאנו, משי חוג’ה, יואב מאיר ונתנאל זיקרי (פרויקט מסלול), דניאל תבורי ועוד.

 

אליס בארץ הפלאות - קסטרו. צילום: אלירן אביטל.

אליס בארץ הפלאות - קסטרו. צילום: אלירן אביטל.

אליס בארץ הפלאות - קסטרו. צילום: אלירן אביטל.  אליס בארץ הפלאות - קסטרו. צילום: אלירן אביטל.

אליס בארץ הפלאות - קסטרו. צילום: אלירן אביטל.  אליס בארץ הפלאות - קסטרו. צילום: אלירן אביטל.
אליס בארץ הפלאות – קסטרו. צילום: אלירן אביטל.עמוד זה נצפה: 312 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור