חיפוש באינדקס עסקים

אליאן סטולרו – קולקציית קיץ 2010

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 יוני 2010

 

  
"חזרתי לנופי ילדותי. שם בדרך שבין ניס למונטה-קרלו, צמחייה ים תיכונית יפהפייה, שמש חזקה וכחול הים באופק. בריוויירה הצרפתית טיילו נשים לבושות בקפידה, שהטבעיות באסתטיקה שלהן עדין מלווה אותי" אליאן סטולרו - קולקציית קיץ 2010. צילום: איתן טל.אומרת המעצבת אליאן סטולרו בהקדמה לקטלוג הקיץ.
הקיץ, שואבת אליאן סטולרו את ההשראה לקולקציה שעיצבה מהאסתטיקה הנשית והנופים של הריוויירה הצרפתית, שם גדלה ושם התגבשה חניכותה האופנתית.
שילובי הצבעים של הנשים הלבושות בקפידה השתבצו בנוף בצורה מושלמת, ההדפסים הגיאומטריים בהשראת הקוביזם השתלבו בהרמוניה לצד הנופים המזכירים את ציוריו של מונה. הצבעוניות הייתה גם רכה וגם חזקה.
מעצבת ה
אופנה אליאן סטולרו מתרגמת את זיכרונות המראות ההם לדגמים מרהיבים בקולקציית קיץ 2010 המבוססים על הדפסים עזים, משחקי צלליות ושילובים של מוטיבים גיאומטריים בדפוסים ובגזרות לאורך הקולקציה.
כך למשל עוצבה שמלה בכחול כהה עם מוטיב עגול בגזרתה בורוד בוהק ולצידה חצאיות שיפון משי עתירות בד בגווני הקשת. ישנם דגמים המציגים קונטרסט גוונים כמו שמלת הפייטים הקטנה בשחור ולבן, חצאית השיפון הרכה בשחור אדום לבן, או שמלת השמיזייה (שמלת חולצה) במראה ספארי. לצידם דגמים בצבעוניות רכה יותר של בז’, ורוד וירקרק כמו שמלת מקסי בגוון פודרה שבחזיתה הדפס פרחים דיגיטאלי.
הדגמים החלקים מוצגים בצבעוניות שוקינג כמו שמלה בכתום עז או שמלה בכחול רויאל שגזרתה מאופיינת בקווים גיאומטריים בכתפיים ובצווארון.
הגזרות מחויטות ולעיתים רכות, לצד קווים חדים יש וולנים תפוחים ולצד בדי מאט פייטים מנצנצים. בדי המשי מובילים את העונה בשיפון ובסאטן, עם ריבוי של בד המעניק תחושת קלילות ועם זאת מאפשר להרגיש את הבגד, כמו בחצאיות הקלוש בעלות הנוכחות.
כמו כן משמשים, בדי כותנה עם וללא סטרץ’, בדי פייטים ובד קרפ חדש בו משתמשת המעצבת לראשונה. הכול מאוד מוקפד ובמטרה אחת לגרום לכל אישה להרגיש הכי יפה, כמו בתמונות הזכורות לאליאן מהילדות.

אליאן סטולרו - קולקציית קיץ 2010. צילום: איתן טל.

אליאן סטולרו - קולקציית קיץ 2010. צילום: איתן טל.
אליאן סטולרו – קולקציית קיץ 2010. צילום: איתן טל.עמוד זה נצפה: 339 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור