חיפוש באינדקס עסקים

אלון ליבנה – שמלות כלה 2013

פורסם מאת: בתאריך: 18 מרץ 2013

אלון ליבנה - שמלות כלה 2013מעצב האופנה אלון ליבנה משיק את קולקציית שמלות הכלה 2013 בהשראת Hollywood glam. אווירת השטיח האדום לוקחת את קולקציית השמלות למחוזות של אצילות, טקסיות ופאר.

הקולקציית שמלות כלה 2013 של אלון ליבנה כוללת למעלה מ-30 דגמים שונים, עשויים בתפירת יד מחומרים איכותיים דוגמת בדי משי ושיפון לצד תחרות ורקמות מיוחדות ומיובאות שהוזמנו מראש בעיצובו של אלון ליבנה.

המראה המתקבל הוא רומנטי ונשי עם נגיעות טרנדיות וכתב ידו הייחודי של המעצב.

טכניקת ה-Cutout בולטת בקולקציה הנוכחית ומשלבת בין חומרים שונים לדוגמא חלק עליון של שמלה עשוי חרוזים עם חיתוכים באזור הדקולטה וחצאית משי נשפכת או לחילופין שמלה עשויה משי שיפון בעלת חיתוכים באזור הבטן המקבלת טיפול בתחרות עדינות. עבודת המחוך נעשית בקפידה רבה וכוללת קישוטים וחתכים המשתלבים זה בזה לכדי חלק עליון מרשים ואצילי.

החלקים התחתונים מדגישים ברובם גזרת מותן גבוהה וכוללים חצאיות צרות וארוכות למראה ארוך ומרשים.

בין הדגמים הבולטים בקולקציה ניתן לראות שמלה עשויה משי שחלקה העליון מטופל היטב וכולל פיסולי תחרה בשילוב פנינים עדינות וחצאית מותן גבוהה מבד שיפון נשפך להארכת המראה וליצירת סילואט נשי מחמיא.

עוד ניתן למצוא בקולקציה שרוולונים המקבלים מראה בלתי נפרד מהשמלה ועשויים לשמש את שלב הטקס. עם הסרתם מתקבל מראה של "שמלה שנייה".

 

אלון ליבנה - שמלות כלה 2013

אלון ליבנה - שמלות כלה 2013

אלון ליבנה - שמלות כלה 2013

אלון ליבנה - שמלות כלה 2013

אלון ליבנה - שמלות כלה 2013

אלון ליבנה - שמלות כלה 2013
אלון ליבנה – שמלות כלה 2013עמוד זה נצפה: 425 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור