חיפוש באינדקס עסקים

אירוקה – קולקציית משקפי שמש קיץ 2011

פורסם מאת: barosh בתאריך: 7 אפריל 2011

רשת אירוקה פותחת את עונת משקפי השמש לאביב קיץ 2011 ומשיקה מגוון רחב של מותגים ודגמים בקשת צבעונית של סגנונות ועיצובים. הקולקציה משלבת סיפורי אופנה וטרנדים, היוצרים מראה צבעוני ושיק קיצי זוהר. אירוקה - קולקציית משקפי שמש קיץ 2011קולקציית המותגים הבינלאומיים הרחבה המשווקת ברשת חוזרת גם בקולקציית 2011 עם עיצובים חדשים, צבעים ייחודיים, וטוויסטים על המראה של השנה הקודמת. בין מגוון משקפי השמש, חובבי הטרנדים והאופנה יימצאו באירוקה את קולקציית משקפי השמש שעיצבה מדונה עבור המותג D&G. דוגמא לכך ניתן לראות במשקפי השמש המשלבים צורת עדשות ייחודית וגווני זהב וחום עם מוט זהב מעוצב.

הטרנדים המובילים לעונת אביב קיץ 2011:

 • אוברסייז – טרנד האוברסייז ממשיך להוביל את הטרנדים. הפלסטיק מככב בשילוב חידושים מרעננים בזרועות המשקפיים, בצורת המתכת ובצבעוניות, אשר מבליטים את המראה ויוצרים לוק חדשני. דוגמא ניתן למצוא במשקפי האוברסייז של YVES-SAINT-LAURENT, במראה צבאי עדין עם שילובי גווני אדמה וחיבורי זהב מעוצבים במוטות והמשקפיים.
   
   
 • משקפי הטייסים – משקפי הטייסים הקלאסיים מוצעים בשילוב צורות חדשות של העדשות: עגולות, מרובעות ואובאליות, כאשר הגשר מקבל העונה תוספות ודיטיילים מעוצבים. דוגמא ניתן למצוא במשקפי המותג GUCCI המשלבים מוטות רחבים במראה עץ וגשר צר ומעודן, היוצרים יחדיו מראה קלאסי וייחודי.
   
   
 • המראה הקלאסי – המראה הקלאסי הנצחי משולב בגווני הניוד, הבז’ והחמרה הטבעיים המובילים את העונה בעולם האופנה ויוצר מראה חדשני למשקפי השמש, אשר הופכים לפריט הכרחי בכל מאורע. דוגמא ניתן למצוא במשקפי ERROCA-TREND המשלבים מסגרת פלסטיק ומוטות בגוון אחיד של ניוד מוזהב ומוטות בפיתול עדין וקלאסי.
   
   
 • המראה החתולי – מראה רטרו של שנות ה-70 עם טוויסט טרנדי, המשלב מספר צבעים בזוג משקפיים אחד ויוצר מראה ייחודי ובולט, מעבר למשקפי השמש הקלאסיים בגווני השחור והחום. דוגמא ניתן למצוא במשקפי JUICY-COUTURE המשלבים גווני שחור וורוד מתחלפים, עם עדשות בגוון מתחלף ולב מתכת קטן בקצוות המסגרת של המשקפיים.
   
   
 • הדפסים מנומרים – הטרנד המנומר בולט ומשלב במשקפי השמש מגוון של הדפסים שונים, החל ממשקפי השמש הקלאסיים השחורים והחומים וכלה במשקפי שמש בצבעוניות עזה ושילובים מנומרים בגווני בורדו ושחור, ירוק ועוד. דוגמא ניתן למצוא במשקפי השמש JUST-CAVALLI המשלבים מראה ייחודי מנומר של גווני סגול ובורדו יחד עם הטבעות מעוצבות על גבי המוטות של המשקפיים.


עמוד זה נצפה: 522 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור