חיפוש באינדקס עסקים

איפור שפתיים לחג

פורסם מאת: בתאריך: 11 ספטמבר 2012

טיפים לאיפור שפתיים לחג מאת נטע סקלי, סניור ארטיסט במאק.עור השפתיים דק ורגיש ועל כן חשוף במיוחד לפגעי מזג האוויר ומפגעים סביבתיים. בלוטות החלב אשר שומרות על לחות העור נעדרות מאזור השפתיים ועל כן הן פגיעות באופן מיוחד ונוטות בקלות יחסית ליובש, הסדקות וקילוף – על אחת כמה וכמה בעונת החורף כתוצאה מרוחות, יובש, קור והסקת הבית.  גם תופעות הזדקנות נראות בנקל על השפתיים והן נוטות בגילאים בוגרים להתכווץ ולאבד מגמישותן.

אימוץ שגרה יומית של טיפול בשפתיים מומלצת על מנת לשמור על מראה בריא ותחושה נוחה, לנשים ולגברים. חשוב לעשות שימוש במוצרים יעילים אשר מכילים מרכיבי לחות בריכוז גבוה, שמנים טבעיים ומסנן קרינה. שימוש במרכך שפתיים, שפתון לחות, קרם מטפח לשפתיים או פריימר המכין את עור השפתיים לאיפור, יקלו על תחושת היובש ובמקרים מסוימים אף ימנעו תופעה זו מראש.

טיפים מאת נטע סקלי, סניור ארטיסט במאק, לאיפור שפתיים נכון לחג:

על מנת ליצור מראה שפתיים מלא יותר מחקי את קו השפתיים הטבעי על ידי מעט קונסילר. השתמשי בעפרון בגוון בינוני על מנת לתחום מחדש את השפה כאשר את נצמדת לקו השפתיים שלך מצידו החיצוני.
 

המנעי משימוש בגוון ליפסטיק כהה אשר יוצר תחושה צרה לשפתיים.
 

צבעי את השפתיים בעפרון מעליו תוכלי להוסיף ליפסטיק לבחירתך.
 

כדי ליצור אשליית נפח תוכלי להשתמש בנגיעת גוון ליפסטיק או צללית בהירה במרכז השפה
 

לסיום, נגיעת ליפגלוס מבריק במרכז השפה תיצור הברקת אור ותוסיף לאשליית הנפח.
 

ניתן לעשות שימוש בליפגלוס המכיל חומרים המקררים ומחממים את השפתיים בד בבד ובכך יוצרים האצת זרימת הדם ואפקט ניפוח.

מרחי מעט מקרם העיניים שלך על השפתיים. גם העור באזור העיניים דק, עדין ונוטה להתייבש בקלות רבה – לכן אנו מטפלים בו בקרם עשיר ומרוכז יותר אשר יתאים גם לטיפול באזור השפתיים.

אם את סובלת מקמטוטים קלים באזור השפתיים אליהם "בורח" צבע הליפסטיק, מרחי מעט FAST RESPONSE-EYE-CREAM על הגבולות החיצוניים של השפה לריכוך מקסימלי וטשטוש הקמטוטים.

תחמי את השפתיים היטב בעזרת עפרון תוחם. התוחם יבש יותר במרקמו מן השפתון ויעזור במניעת בריחתו לחריצים ויתרום אף לעמידות ועומק הגוון. אם ברצונך להשתמש בגלוס מעל התוחם או השפתון, מרחי אותו רק בפנים השפה.

שלבי הגנה, מניעה, טיפול וגוון במוצר אחד – TINTED LIP CONDITIONER SPF 15 הוא מרכך שפתיים המכיל מסנן ושמנים טבעיים כשמן שקד מתוק , חמאת שיה, שמן אבוקדו , שמן נבט חיטה, ושמן פרחי קמומיל – להרגעה, טיפול וריכוך השפתיים. הוא בעל גוון צבע קל וברק מתון קל ללבישה ומעניק תחושת רכות נפלאה. השפתיים שלך ייראו במיטבן ויהיו מוגנות ומוזנות.

PREP & PRIME LIPS משמש כשכבת בסיס לאיפור השפתיים. מטרתו מוסיף לחלוחית קלה, מחליק ומעדן את השפתיים ומשפר את מראה מוצרי השפתיים המונחים מעליו. עוזר בהשגת אפליקציה מושלמת של צבע ובהשגת מראה שפתיים מושלמות לאורך זמן. אפקטיבי במיוחד להחלקת מרקם שפתיים יבש ומחורץ.

בחורף, העדיפי להשתמש בשפתונים עשירים בלחות. שפתוני מאק אינם מוסיפים רק צבע לפנים אלא מכילים גם חומרי לחות ונוגדי חמצון לטיפול והגנה.

ליפסטיקים במרקם GLAZE או LUSTRE ייתנו גימור מבריק אשר ייגרום לשפתיים להראות חלקות, רכות, מלוטשות ומלאות בלחות. השמרי מלשמור ליפסטיקים אלו במקום חם – משום שהם מלאי לחות, הם עלולים להנמס ולהתקלקל.

ליפסטיקים במרקם מאק מכילים פיגמנט צבע רב יותר והם יבשים יותר במרקם, כך שישארו על שפתייך לזמן רב.
מריחת תוחם על כל שטח השפה לפני שימוש במוצר שפתיים אחר יאריך את עמידות הצבע היות והתוחם יבש יותר במרקמו.

ניתן לעשות שימוש בפורמולת שפתיים דו שלבית המכילה צבע אשר יש להניח בשכבה אחידה ודקה ישר על השפה ולהניח עד לייבוש מלא ומעליו פורמולת גלוס מרככת ומבריקה.

החזיקי תמיד גלוס שקוף של מאק. ניתן לשימוש בפני עצמו כמעצים את הגוון הטבעי של השפתיים, לשימוש מעל כל עפרון שפתיים או ליפסטיק, לערבוב עם צלליות פיגמנט אבקתיות או נצנצים ולהוספת ברק זכוכיתי, מראה רטוב ואשליית נפח לשפתיים.

תוכלי ליצור גוונים שונים וייחודיים לך בכל פעם מחדש אם תערבבי בין גווני ליפסטיק שונים, עפרונות תוחמים  וגלוסים.

הפתיעי את בן זוגך ברכישת קרם הגנה שקוף לשפתיים בשפורפרת נלחצת וקלה לשימוש אשר נוח לשאת לכל מקום בתיק.

 עמוד זה נצפה: 327 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור