חיפוש באינדקס עסקים

איפור קבוע בעונת החורף אצל מיטל שמשי

פורסם מאת: בתאריך: 4 נובמבר 2012

אוהבת את החורף? אוהבת ללכת ברחוב שטוף הגשם? לנשות את האוויר הצלול וליהנות מהקרירות?

מצוין. אבל מה את עושה עם האיפור? כל טיפת גשם שנופלת על פניך עלולה למסמס את האיפור שלך, למרוח אותו ולהשאיר אותם עם מראה פנים מרוח ומביך. החורף אינו סיבה להפסיק להתאפר. זה שיורד גשם לא אומר שהאיפור שלך צריך להימרח. בדיוק בשביל זה, יש איפור קבוע.

מיטל שמשי אומנית האיפור הקבוע מתל אביב מסבירה לנו את יתרונות האיפור הקבוע דווקא בעונת החורף. "זה שאנחנו אוהבות להיראות נפלא בכל מצב ובכל עת, זה ברור. אנחנו אוהבות להיות פעילות, לרקוד, לשחות, להתאמן בחדר כושר, להזיע, אבל שהפנים ייראו נפלא בכל אחד מהמצבים האלה" – היא מסכמת עבורנו – "הבעיה היא שאיפור הפנים העשוי מחומרים מסיים במים נוטים להתמסמס במגע עם זיעה, מים או גשם. גם חומרי איפור על בסיס שמן נוטים להימרח בסביבה של מים. מה שעומד לרוחנו הנשים שאוהבות להיראות נפלא בכל מצב ובכל עונה בשנה הוא – האיפור הקבוע.

איפור קבוע הוא טכניקה מוקפדת להחדרה של פיגמנטים טבעיים, חומרי צבע, אל מתחת לפני עור. באמצעות הטכניקה הזו אנחנו יכולים להישאר עם איפור שאינו נמרח או יורד בשום מצב, למשך מספר שנים ולהיראות מטופחת ויפה כל הזמן"

מיטל שמשי, הנחשבת לאחת המאפרות הקבועות הטובות בארץ מציעה לך לשקול לעבור טיפול איפור קובע וליהנות מקו איילנר שידגיש את עינייך, מתוחם שפתיים קבוע, מילוי שטח השפתיים בשפתון קבוע, הדגשה על תווי פנים , קו גבות קבוע… כל אותם פרטים חשובים המוסיפים למראה פנייך את הדגש הנכון ומייפים אותם.

האיפור הקבוע נשאר למשך מספר שנים, כך שהוא לא רק יאפשר לך להתהלך בגשם בלי להיראות מרוחה וממוסמסת, אלא ישמור על מראה מאופר ומוקפד גם אחרי אימון גופני, שחייה, מקלחת… לאורך כל השנה. הסירי את הדאגה לאיפור מראשך, טיפול איפור קבוע אצל מיטל שמשי ברמה המקצועית המאפיינת את עבודתה תאפשר לך להיראות במיטבך כל הזמן למשך זמן רב. תתקשרי עכשיו – 052-3944971 כדאי!עמוד זה נצפה: 333 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור