חיפוש באינדקס עסקים

איפור פורים – יעל ויצמן

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 פברואר 2011

פורים הוא החג הגדול של האיפור. אמהות מתלבטות לגבי תחפושות לילדים ואיפור מתאים על מנת ליצור עבורם את הפנטסיה עליה הם חולמים ובמקביל מתכננות את המראה פורימי של עצמן למסיבה אליה הן הולכות. למסיבת פורים את יכולה לחרוג קצת מהאיפור הרגיל שלך, להשתמש בגוונים דרמטיים יוצאי דופן חזקים ובולטים.

זהב, כסף, גוונים מתכתיים, צבעים זוהרים, לשלב מדבקות ונצנצים על הפנים במקומות אסטרטגיים – הכל מותר. נסי להשתמש בשפתון כתום זוהר, או ורוד זוהר במקום שפתון בגוון טבעי ובדקי את התוצאה. נסי להדביק כוכבים בצידי העיניים למראה חלומי.

ניקח כמה דוגמאות. לכל המתכננות תחפושת נשית, בסגנון הסקסי ולא משנה אם זו תחפושת שדה, ערפדית, רקדנית, נסי לבחור צבע אחד מהצבעים של התלבושת שלך ולהשתמש בו כבסיס לאיפור. אם יש לך קרניים אדומות, צבעי את שפתייך באדום עז והשתמשי בצללית עיניים אדומה למראה שטני. אם יש לך אביזרים בכתום זהוב, צבעי את שפתייך בכתום זהוב והדביקי כוכבי זהב קטנים בצידי העיניים.

שימי לב לשימוש במילה "נסי". למי שאינה מיומנת באיפור לפורים הרעיון הוא לנסות ולבדוק את התוצאה המתקבלת במראה עם גוונים שונים, עם הדגשה מוגזמת של העיניים, עם ריסים מלאכותיות. לנסות ולבדוק, למרוח ולמחוק. אם אין לך זמן, ביטחון או שלא בא לך להתעסק באיפור שלך למסיבת פורים, פשוט השתמשי בשירות מקצועי. מאפרת מקצועית יכולה להעניק לך את המראה הפורימי שאת חושקת בו בקלות. היא גם תבטיח שהאיפור יהיה עמיד ויחזיק מעמד לאורך כל המסיבה בלי נזילות, מריחות ואכזבות.

איפור פורים.
באדיבות יעל ויצמן פלורנטיןעמוד זה נצפה: 458 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור