חיפוש באינדקס עסקים

איפור מעושן

פורסם מאת: בתאריך: 20 ספטמבר 2012

טיפים לאיפור מעושן מאת נטע סקלי, סיניור ארטיסט, מאקאיפור מעושן – טיפים מאת נטע סקלי, סניור ארטיסט, מאק.

מעושן (Smokey-eyes) הוא מילה נרדפת למראה עיניים יפות ומהפנטות. מבט מתעתע המשדר רכות וחושניות אך גם מפגין חוזק וכוח נשי של אישה הבטוחה בעצמה ואינה מתביישת להיראות מאופרת.

איפור מעושן הוא למעשה טכניקת איפור בה צבע המתחיל בכהות אינטנסיבית או בינונית נמוג בהדרגתיות והולך ונעלם על ידי טשטוש, עד שהוא מתפוגג כעשן.

באופן קלאסי, נתחיל בצבע כהה או בינוני לאורך קו הריסים העליון והצבע יטשטש ויילך כלפי מעלה הטרנד הנוכחי הוא להגיע עם טשטוש הצבע ממש עד הגבה אשר גם היא מודגשת ומלאה.

טקסטורה וצבע חשובים במיוחד על מנת לעדכן ולהביא את מראה העיניים המעושנות הקלאסיות לטריטוריה מודרנית, לחדש ולרענן את המראה:

חישבו במונחים של צלליות מאט ונגיעה של גוונים מטאליים, גווני עשן מעורבים בנצנוץ לורקס, עין מעושנת משולבת עם אייליינר, או צורות חדשות של עין מעושנת – למשל טשטוש הצבע עד לגבה ממש.

הצבעים הקלאסיים המובילים לאיפור מועשן הם השחור והאפור על כל גוונייהם, מכסוף ועד אפור חום עמוק. אפור הוא השחור החדש של העיניים המעושנות ויוצר מראה מעושן שהוא אוורירי יותר, משוחרר, מתוחכם, לביש יותר מאשר השחור האינטנסיבי ואינו יוצר רושם מאופר ועשוי מדי.

לצד האפור תופס את מקומו הצבע הכחול על גווניו: סגול-כחול וסגול-חום-חציל. כולם במשחקי מרקמים הנעים בין מאט למבריק ומשולבים בצוותא על העיניים. הסוד הוא בטקסטורות והשיכבתיות של הצבע.

קארין רויטפלד לובשת איפור מעושן בצורתו הקלאסית, כאשר הרקע עבורו הוא עור עשוי בקפידה ובגימור מאט, חיטוב עצם הלחי ללא סומק ושפתיים עירומות, כך שכך שימת הלב מוענקת לעצמת העיניים והגבות.עמוד זה נצפה: 384 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור