חיפוש באינדקס עסקים

איפור לבן – חג שבועות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 יוני 2011

בחג השבועות לובשים לבן, צחור ורענן להדגשת החגיגיות. מה לגבי איפור בצבע לבן? מה ניתן לעשות עם צללית לבנה? ומה לגבי עפרון איפור לבן? ומייק אפ לבן – איפה להניח אותו?

כיום משתמשים בטכניקות הצללה על מנת לפסל ולהדגיש תווי פנים יפים (או לטשטש את הדורש טשטוש), משמש הצבע הלבן להבלטה. כל איזור שיימרח בצבע לבן ייראה כאילו הוא בולט יותר. לכן הנחה של מעט מייק אפ לבן באזורים שקועים בפנים יגרום להם להיראות בולטים יותר ושקועים פחות. מקומות כאלה יכולים להיות האזור מתחת לעיניים, השקע בעפעף העליון, מרכז עצמות הלחיים.

כמובן שאיננו מורחים מייק אפ לבן על כל הפנים בשכבה עבה ואחידה. אנו לא בחג הפורים ולא מנסות להיראות כמו מרסל מרסו או גיישה יפנית. הנחה של מעט מייק אפ לבן במקומות השקועים וטשטושו יחד גם גוון המייק אפ הרגיל שלך, פשוט יבליט את השקוע.

צללית לבנה על כל שטח העפעף העליון תעניק לעין מראה פתוח ורחב יותר. צללית לבנה מעל העין תבלוט ותיצור מראה של שטח עפעף גדול, אך תגרום לעין עצמה להיראות קטנה יותר ושקועה יותר. לכן אין הדבר מומלץ לנשים בעלות עיניים קטנות במיוחד או שקועות מאוד.

צללית לבנה עם נצנצים או בגוון פנינה אינה מומלצת עבור נשים מבוגרות יותר כיון שהיא מדגישה קמטוטים. לעומת זאת הנחה של טיפת צללית לבנה ובורקת על עצם הגבה, מתחת לגבה עצמה תוסיף למראה העיניים זוהר. אותה צללית לבנה ובוהקת או שימר לבן (המיועד בדיוק לזה) כשהיא מונחת על מרכז עצם הלחי תיצור מראה של עצמות לחיים בולטות וגבוהות. עיפרון איפור לבן משמש בתפקיד הטריק הקלאסי להגדלה של עיניים קטנות.

קו בעיפרון לבן בתוך הריסים התחתונות יתמזג עם הלבן של העין ויצור אשליה של עין גדולה יותר. עקרון ההצללה באיפור המקצועי משתמש בגוונים כהים וגוונים בהירים על מנת להבליט או להשקיע, להגדיל או להקטין את תווי הפנים.

שבי מול המראה, קחי צלליות לבנות ובגווני פנינה ושנהב. הביטי בפנייך הנקיות מאיפור והחליטי – מה את רוצה להבליט? מה את רוצה להגדיל? במקומות אלה הניחי את הגוון הלבן. אל תשכחי לטשטש את הגבולות בין הצבעים על הפנים.

איפור לבן – חג שבועות
באדיבות:
יעל ויצמן פלורנטיןעמוד זה נצפה: 434 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור