חיפוש באינדקס עסקים

אינפרא – סדרת טיפוח לשיער מבית CHI

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 אפריל 2011

אינפרא - סדרת טיפוח לשיער מבית CHIחברת קארין גל, זכיינית המותג העולמי CHI, אשר אחראית על פיתוח המחליק הקרמי הראשון והצבעים המקצועיים ללא אמוניה, משיקה בישראל את סדרת הטיפוח הטיפולית, INFRA-CHI לטיפול ביתי. הסדרה החדשה מבוססת על משי טהור בטכנולוגיה אמריקאית מהפכנית, המאפשרת החדרת מולקולות קרטין משי לשכבות בעומק ומעטפת השערה ובכך משקמת ובונה מחדש שיער, שעבר החלקה או שניזוק מפעולות כימיות אחרות.
שמפו CHI אינפרא מעשיר את השיער בלחות, מנקה את השיער משארים כימיים ומאזן את חומציות הקרקפת. השמפו מעשיר את השיער בלחות וחלבון, מחזק ומרכך אותו. מתאים לכל סוגי השיער.
מרכך טיפולי CHI אינפרא – מזין את השיער בחלבון, במשי ובויטמינים נחוצים לשיער יבש מאד ופגום. השימוש במרכך מחזק את השיער ומשפר את האלסטיות והגמישות.
CHIKERATINMIST – תרסיס ללא שטיפה לחיזוק השיער והגנה מפני חום מייבש השיער. מולקולות המשי והחלבון ננעלות בעומק השיער ומחזקות אותו. קשקשת השיער מתהדקת וחללים פגומים מתמלאים. השימוש בתרסיס הופך את השיער לחזק יותר, מבריק, רך ונח לעיצוב.
CHSILKINFUSION – סרום משי ללא שטיפה, שמחזק את השיער ומעניק לו מגע משי, עשיר במולקולות משי ופרוטאין מחיטה וסויה, מגן על השיער בתהליך החלקה ומחום גבוה ומזין אותו לברק ייחודי ורכות מלטפת.

המשי הטהור משמש כחומר בסיס בכל מוצרי סדרת CHI-INFRA. יתרונות המשי הם בעיקר בעובדה, שהוא מכיל 17 מתוך 19 חומצות אמינו מהן בנויה השערה הבריאה. המשי מעניק לשיער עמידות, חוזק, לחות, ברק ורכות ייחודית ומגן עליו מפני נזקי סביבה, חום גבוה ופעולות כימיות.

חברת קארין גל הישראלית מביאה את החלקת המשי מבית CHI – תהליך שינוי המבנה היחיד בעולם ללא אמוניה, לאחר שנבחרה ליבואנית ומפיצה בלעדית של מוצרי המותג בישראל. יחד עם ההחלקה מביאה החברה לארץ צבעי שיער מקצועיים ללא אמוניה ומוצרי טיפוח של CHI, מבוססי משי טהור, שמיועדים לשוק המקצועי.

קארין גל מוכרת בתחום השיער המקצועי כזכיינית של המותג המקצועי, בוטאה (botea), של החברה הבלגית קארין הייר קוסמטיקס. בשנה האחרונה יצאה החברה עם סדרות מוצרים גם לשוק הפרטי: קארין פרו, שמשווק ברשתות ודיפרנט שמשווק בבתי מרקחת. לדברי מנור, הבאת המותג CHI הינה המשך ישיר למדיניות החברה ליצור חדשנות בשוק השיער ולאפשר למעצבי השיער לעבוד עם חומרים בריאים יותר והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם.
מחיר מומלץ של הערכה לצרכן: 400 ש"ח. ניתן להשיג במספרות.
לחצו לצפיה ברשימת ספרים CHI.עמוד זה נצפה: 494 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור