חיפוש באינדקס עסקים

אינסוף אהבה בדיזנגוף סנטר – ט"ו באב

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 יולי 2010

 

   אינסוף אהבה בדיזנגוף סנטר - ט"ו באב
בדיזנגוף סנטר כבר מתכוננים לקראת ט"ו באב (26.07.2010), בו יושק פרויקט חדשני וראשון מסוגו תחת הסלוגן "אינסוף אהבה".

למעלה מ-10,000 תיקי בד מעוצבים, מסוג אל-בד איכותי העשויים מחומרים ממוחזרים, יחולקו לבאי הסנטר ביום זה כשהם מחולקים לצבעים שונים, כך שכל לקוח שיגיע לסנטר ביום זה יוכל לבחור את התיק המתאים לו ביותר.

 • התיק הכחול הוא תיק האהבה המעביר את המסר שאתם רווקים המחפשים אהבה. התיק מאפשר לכם לגשת לבחור/ה שמחזיקים בתיק בצבע זה ולהתחיל איתם.
  עפ"י הקבלה, הצבע הכחול משדר אווירה של רוגע ושלווה ומאפשר הרמוניה זוגית. 
    
 • התיק הצהוב הוא תיק המאושרים, מכיוון שאם לקחתם אותו משמע אתם נשואים, יש אהבה, והזוגיות פורחת – כך אנו מאפשרים לכולם לדעת שאתם נשואים באושר.
  עפ"י הקבלה, הצבע הצהוב משדר עליזות וקלילות ומשפר את מצב הרוח. 
     
 • התיק הוורוד הוא תיק האינדיבידואליסטים, המעביר את המסר של לבד וטוב לי. במידה ועוד מישהו בסנטר מסתובב עם תיק בצבע זה, אין זה פוסל את האפשרות שלא יכול להיות לכם טוב ביחד, אחרי הכל טובים השניים מן האחד.
  עפ"י הקבלה, הצבע הוורוד משדר אהבה, נתינה ושפע ומזמין זוגיות.

עדי אורנשטיין, מנהלת השיווק של דיזנגוף סנטר, מסבירה כי "מדובר במהלך אסטרטגי-שיווקי המהווה נדבך חשוב ביישום האסטרטגיה והתדמית של דיזנגוף סנטר כמקום היחיד המציע אינסוף אפשרויות למגוון קהלים באוכלוסיה ומעניק חוויית שופינג מהנה. הסנטר מעניק אינסוף אפשרויות לאוהבים, והחלטנו ביום זה להעמיק את היריעה".

איתן גולדמן, מנכ"ל החברה לניהול של דיזנגוף סנטר, מדגיש כי "המהלך השיווקי נולד מתוך מטרה להעניק חוויה מיוחדת ולא שגרתית לקהל לקוחותינו. אנו מקווים שאכן כל עשרות אלפי המבקרים שפוקדים את הסנטר מדי יום ייהנו וימצאו אהבה".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 עמוד זה נצפה: 284 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור