חיפוש באינדקס עסקים

איל מקיאג’ – מראה איפור סילבסטר 2010

פורסם מאת: barosh בתאריך: 19 נובמבר 2009

מראה איפור סילבסטר 2010 של איל מקיאג’, שונה מהמראה הנוצץ והזוהר שמאפיין בדרך כלל את אירועי השנה האזרחית החדשה. במקומו, בחרו באיל מקיאג’ להציג מראה יוקרתי ומרשים, אך בתולי וטהור יותר בהווייתו.
איל מקיאג’ - מראה איפור סילבסטר 2010. צילום: אלון שפרנסקי.ויק (נינה ברוש), שממוקמת בקומפוזיציה המזכירה מעט את ציורי המדונה, מתהדרת בלוק ששואב השראה מאחד הטרנדים המובילים של חורף 2010 – איפור מעושן, בשילוב עם שיער חלק.
האיפור המעושן והשיער החלק, יוצרים מראה של ילדה-אישה ומשווים מראה רך, צעיר ומתוחכם. סגנון האיפור המעושן בו בחרה גלית ורטהיים, הוא מעושן-חתולי, בהשראת האייטיז, השונה מההרואין שיק, שמיוחס ללוק המעושן בדרך כלל.
סגנון איפור זה, שיכול להתאים ולהחמיא לכל אחת, מתאפיין במשיכת איפור העיניים החוצה בצורה אלכסונית ויוצר תחושה של עיניים גדולות, מורמות, מודגשות ובמרחק נכון האחת מהשנייה.
עם בואו של החורף, הקור שבחוץ והחום שבבית ובהתאם למגמה הסגולה שממשיכה ללוות אותנו גם בחורף הקרוב, בחרה גלית לאפר את ויק בגוונים סגולים עמוקים ולשלב אותם עם שפתון בגוון קפוצ’ינו כתמתם, היוצר שילוב מעניין ומפתיע.עמוד זה נצפה: 508 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור