חיפוש באינדקס עסקים

איך לקנות מייבש שיער?

פורסם מאת: barosh בתאריך: 12 ינואר 2011

אם את או אתה מעצב שיער שצריך לקנות מיבש שיער מקצועי וטוב, מיבש שיער שתוכל לסמוך עליו שיעניק לך תוצאות מצוינות בעבודה למשך הרבה הרבה זמן, קח או קחי כמה טיפים שיעזרו לך לבחור. כדי לבחור מיבש שיער איכותי צריך לבדוק את עוצמת המייבש, אורך החוט החשמלי של המייבש, משקל המייבש ביד, אחריות על המכשיר…

איך לקנות מייבש שיער?בבחירת מיבש שיער טוב המחיר לא צריך להיות הגורם המרכזי שצריך להתחשב בו. מיבש שיער זול במרביצת המקרים יהפוך להיות מיבש שיער יקר מאוד. מיבש זול עלול לא רק להתקלקל ולסיים את חייו בפח האשפה מהר מכפי שהיית רוצה אלא אפילו לגרום לנזק לשיער של לקוחה!

בשלב ראשון צריך לבדוק את ההספק החשמלי בוואטים. ההספק החשמלי רשום בדרך כלל על הידית של המכשיר והוא מסומן ב- W. ככל שהמספר גבוה יותר תהיה עוצמת המייבש גבוהה יותר גם מבחינת החום וגם מבחינת עוצמת הרוח שהוא מייצר. התוצאה ייבוש מהיר יותר של השיער. ההספק החשמלי צריך להיות למעלה מ- 2000 W על מנת שייחשב מקצועי אך מצד שני הספק חשמלי גבוה מדי עלול לגרם נזק חמור לשיער תוך כדי ייבוש. היכולת לווסת את החום והעוצמה של מיבש השיער היא חיונית למייבש שיער על מנת שתוכלו להעלות את העוצמה ולהורידה לפי הצורך.
משקל המייבש ביד הוא גורם מרכזי שיש לקחת בחשבון. כמעצבי שיער הרי תבלו עם המכשיר הזה ביד משך שעות בכל יום לכן נוחות השימוש בו היא בעלת דרגת חשיבות עליונה.
ולבסוף החוט החשמלי, הכבל של המייבש. חוט ארוך יהיה יתרון כיון שאתם צריכים להסתובב באופן חופשי סביב עמדת העבודה והלקוחות שלכם.

הנקודה האחרונה והחשובה היא האחריות על המכשיר. אחריות יצרן ואחריות יבואן. בדקו איזו אחריות נושא המכשיר ולאיזה פרק זמן. בדקו מי אחראי לתיקונים ולכמה זמן.

כדי לבחור מייבש שיער מקצועי רצוי לראות מספר דגמים, לאחזו במספר מכשירים, להשוות ורק אז להחליט.

מרכזי שיווק של ציוד ומוצרים למספרות הם מקום אידיאלי לבצע את הבדיקות וההשוואות האלה. הרשו לי להזמין אתכם לאולם התצוגה שלנו ב"יניב שושן" ברחוב יעקוב זרובבל ביישוב גת רימון.עמוד זה נצפה: 305 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור