חיפוש באינדקס עסקים

איך לבחור את חבילת הכלה ליום הגדול ?

פורסם מאת: בתאריך: 22 אפריל 2013

המסלול לחתונה רצוף התלבטויות, איפור ועיצוב שיער נכון מידיהם של אנשי מקצוע, (מאפרת מקצועית ומנוסה ומעצבשיער), יחסוך לך עוגמת נפש רבה לפחות בנושא זה.  אז על מה מומלץ לשים דגש, כיצד לנצל את יתרונות מבנה הפנים שלך? ומה חשוב לספר למאפרת שלך לפני?
מומלץ מאוד להיעזר בשירותי מקום מקצועי בתחום עיצוב השיער והאיפור, ועל מנת להצדיק את ההשקעה כדאי לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים ולהיערך בהתאם.

מעצב השיער שמעון ועקנין, שותף ומייסד הרשת, החליט לשים קץ  למחירי הכלות המופקעים בשנים האחרונות ובנה לרשת חבילת כלה אטרקטיבית.
רשת המספרות A TO Z מציעים חבילת כלה הכוללת:
תסרוקת
איפור
מניקור פדיקור
במחיר של 1000 ₪. החבילה כוללת פגישת ייעוץ.

טיפים לבחירת מעצב שיער ומאפרת ליום הגדול:
 

  • כדי להשיג איפור כלה ברמה הגבוהה ביותר רצוי לפנות למקום מקצועי אשר מעסיק מאפרת עם מוניטין וניסיון, רצוי כזו שהיא בוגרת קורס לאיפור מתקדם ומתמחה במיוחד בסוג של איפור כלות.
  • גם אם את לא מהמתאפרות בחיי היום-יום  ומעדיפה את המראה המינימליסטי באיפור ובעיצוב השיער, כדאי לזכור כי מדובר באירוע מתועד ומצולם, ועל מנת שהיופי הטבעי שלך  יבוא לידי ביטוי גם בתמונות וגם בוידיאו, מומלץ לך  לחרוג ממנהגך ולהתאפר אפילו אם מדובר באיפור טבעי. ולזכור שגם שיער מעוצב במראה טבעי, זקוק לאיש מקצוע בכדי שהלוק הטבעי ישאר רענן ויפה ולא יהפך ללוק מרושל.
  • איפור כלה לא חייב להיות משהו שאינו הולם אותך ואשר הופך אותך למלאכותית. גם כלה מאופרת יכולה להיראות טבעית.
  • מאפרת מוכשרת ומיומנת תדע להתמודד עם כל "הפתעה" שתצוץ בדיוק ביום החתונה (פצעוני לחץ, כתמים ועוד) באמצעות מגוון רחב של מוצרי איפור מקצועיים המתאימים לכל סוג וגוון של עור.
  • מעצב שיער ומאפרת מקצועיים יקבעואיתך פגישת ייעוץ כדי שתגיעי הכי רגועה (יש מספיק לחץ) ליום החתונה שלך. אל תוותרי על איפור ותסרוקת ניסיון – כך תוכלי להתרגל לתחושה, לבחון את התוצאה ולבדוק את תגובת העור( והאור) שלך לאיפור. לפני איפור הניסיון, שתפי את המאפרת שלך בלבטייך, הישארי עם האיפור במשך שעות אחדות, בדקי את עצמך בראי, ובקשי חוות דעת מחברות הרגילות לראות אותך בחיי היום יום. וכנ"ל לגבי עיצוב השיער.
  • כדאי לך לבחור את הצוות המקצועי שיאפר אותך ויסרק את שיערך, על בסיס התרשמותך האישית מהם, ’החיבור’ שלך אליהםוכמובן מהמקצועיות. שתפי אותם בחלומות שלך ותני להם לנסות להגשים אותן כבר באיפור ותסרוקת הניסיון.  למרות החלום, חשוב לשתף את מאפרת הכלות בנתוני החתונה,  הכלה, החתן וגורמים נוספים שיכולים להשפיע על אופן האיפור והתסרוקת, על מנת שהםיוכלו להיערך בהתאם ולהוציא את המקסימום מנתונייך הטבעיים. כך, למשל, חשוב מאוד ליידע את המאפרת אם החתונה נערכת בצהרים או בערב, אם את רוצה מראה סקסי / טבעי / הוליוודי דרמטי אם תענדי תכשיט מסוים, אם לשמלה שלך יש מאפיינים ייחודיים, או אם את מרכיבה משקפיים ולא תוכלי להתנתק מהם גם ביום החתונה.
  • עלויות: מחיר חביל כלהיתחיל בכמה מאות שקלים ועשוי להגיע עד לגובה של כ 2000 ש"ח. אם תהיי מעוניינת שהמאפרת תלווה אותך לאורך כל החתונה – התמחור ישתנה.

הטיפטים באדיבות רשת המספרות Z-TO-A

איך לבחור את חבילת הכלה ליום הגדול ?עמוד זה נצפה: 140 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור