חיפוש באינדקס עסקים

איך יוצרים שולחן חג צבעוני ומרהיב?

פורסם מאת: בתאריך: 1 ספטמבר 2015

שולחן חג יפה ומעוצב לא חייב להיות הומוגני, קלאסי וסולידי בגווניו. הסוד לשולחן יפה ומהודר טמון ביצירתיות ובתעוזה. אז אם סרוויס הפורלצן האלגנטי שקיבלתם בירושה מהסבתא, והמפה העשויה מסאטן בוהק עם העיטורים והרקמה בחוטי זהב קצת פחות הסגנון שלכם, הצעת ההגשה לשלוחן החג של המותג ההולנדי המוערך "פיפ סטודיו" היא בדיוק בשבילכם.

כמדי חג מציע המותג האהוב שולחן חג צבעוני ואקלקטי; שולחן שבו בו כל כלי האוכל וההגשה בשולחן מוצעים מאחת הסדרות הקיימות. השנה נבחרה סדרת הפרימיום "רויאל פיפ". הכלים בסדרה זאת עשויים מפורצלן מאוייר במוטיבים צבעוניים במיוחד ואלה שולבו לצד חומרים פשוטים וזמינים יותר שנועדו לטלטל את הרשמיות המקובלת בעיצוב שולחן החג, בבחינת שולחן חג לא מעונב. כמתבקש מהמותג הססגוני, כלי האוכל הצבעוניים שמשלבים גוונים עזים, של אדום ותכלת עם נגיעות של צהוב, לצד אחרים בגוונים רגועים של ורוד וירוק עם עיטורי פרחים וציפורים הם מרכז השולחן כשהסגנון המובהק מבקש להעניק מראה יוקרתי עם טאץ’ חצוף.
 
סטודיו פיפי בשולחן חג 
הקונספט על פיו שולחן החג חושף כמעט תמיד את אורחיו להפתעה והוא שם המשחק גם בשולחן של פיפ. הצבעוניות התוססת, חוסר האחידות של כלי ההגשה והאוכל לצד העובדה כי כלי הפורצלן של המותג "בורחים" מהמראה המקובע והמקובל יוצרים מראה מפתיע במיוחד – מראה שיהיה קשה בהחלט להתעלם ממנו. יצויין כי גם לקווי המתאר של הכלים אשר אינם קונבנציונאלים ישנה השפעה רבה על הלוק הכללי המפתיע. כמו בכל שולחן חג, גם פיפ מציעה  מגוון קערות, צלחות המהוות סט (מרקיה, ראשונה, עיקרית וקינוח), כלי הגשה תואמים, קנקנים וכדומה. 
 
להשלמת הקונספט בחרה פיפ להציב מול צלחות ההגשה מעמדי תפריט קטנים מתוצרתה בהם כמתבקש היא שילבה ברכת איחולים לשנה שבפתח.
 
סטודיו פיפ מסדרים שולחן לחג


עמוד זה נצפה: 322 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור