חיפוש באינדקס עסקים

איילת זורר מצטלמת לגולברי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 30 דצמבר 2010

אווירה אירופאית נרשמה ביום שני על סט הצילומים של רשת האופנה "גולברי", כשהשחקנית ההוליוודית איילת זורר, הצטלמה לקמפיין הקיץ, איילת זורר מצטלמת לגולבריאשר שילב סגנון ותפאורה צרפתית, בזיקה למראה ולטרנדים של קיץ 2011.

זורר, אשר מתגוררת בלוס אנג’לס, הגיעה לארץ עם בעלה והילד, למשך עשרה ימים, שישולבו עבודה וביקור המשפחתי. לפני הגעתה לארץ, סיימה זורר לצלם סרט קומדיה חדש: Darling Companion  בו היא משחקת כמיסטיקנית שמתקשרת עם כלב שנאבד לבעליו. זורר סיפרה שנרשמה "הסתחבקות" בין כוכבי הסרט, ביניהם דיאן קיטון וקלווין קליין, שלא הפסיקו להצחיק האחד את השני, מה שגרם לחיבור טוב בין חברי הצוות.

הביקור בארץ עורר בזורר געגועים רבים והיא סיפרה שלצד ההצלחה ההוליוודית היא מתגעגעת מאוד לישראל, למשפחה, לחברים, לאוכל ולים, אך הוסיפה בחיוך אופטימי שאולי בקרוב יחלפו הגעגועים, שכן חברה טובה שלה כתבה תסריט ואם זה יסתדר היא תככב בסרט שיצולם בישראל. כשנשאלה על התרחבות התא המשפחתי, זורר הבהירה שכרגע היא מסתפקת בבנה ושהיא רוצה עוד להשקיע בקריירה שלה, אולם לא הסתירה את כוונותיה העתידיות הכוללת משפחה רחבה יותר.עמוד זה נצפה: 273 פעמים