חיפוש באינדקס עסקים

אושיית האינסטגרם עומר בוקובזה

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 1 ינואר 2019

אם עדיין לא התחלתם לעקוב אז זה הזמן

עומר בן 25 מתל אביב, ביום דוגמן בלילה ברמן ויחצ"ן. אושיית אינסטגרם עם 115 אלף עוקבים.

עד היום, עומר השתתף בשבוע האופנה, קסטרו, קטלוג של אינדקס חתונה, חליפות חתונה של "אלי אזולאי" ועוד הפקות אופנה של בוטיקים. עומר אוהב ללכת לחדר כושר, לאכול במסעדות טובות ולצאת עם חברים.

איך הכל התחיל?

"הדוגמנות התחילה בשנתיים האחרונות כשמישהו פנה אליי והצטלמתי. בעקבותיו עוד אנשים התחילו לפנות אלי לדגמן ומאז אני חדור מטרה"

מתי הבנת שאתה אושיית רשת?

"הבנתי שאני כוכב רשת ברגע שהתחילו לפנות אליי מכל מני חברות פרסום בשביל לפרסם דברים. כמובן שחשוב לי להדגיש שאני לא מפרסם כל דבר או מוצר שהוא 'שלילי' כמו סיגריות ודברים דומים".

מה זה אומר להיות אושית אינסטגרם בישראל?

"יש בזה יתרונות וחסרונות. זה עולם קשה מאוד וצריך להיות חזק נפשית בשביל להתקדם ולא להתייחס לביריונות ברשת ולאנשים שתמיד ינסו להוריד ממך. לי אישית זה מאוד מרים, אני לוקח את זה למקום שהוא חיובי ויודע שאנשים כאלה ירצו להתחלף איתי".

מה המתנה הכי יקרה שקיבלת מאיזושהי חברה לפרסם?

"המתנה הכי יקרה הייתה מוצר גילוח בשם פיליפס'. זוהי חברה מאוד גדולה עם מוצרים מאוד יקרים ואיכותיים"

איך אוספים כמות כזאת של אנשים באינסטגרם? מה צריך לעשות?

"זה לוקח זמן. אתה צריך להיות מאוד מעניין, להיות תמיד פעיל, להראות את החיים שלך ביום יום, לשתף כמה שיותר וצריך לקחת בחשבון שאתה חשוף למלא אנשים. אז הכל צריך להיות כל הזמן עם המון עניין. בעצם הסטורי זה סיפור חיים שלך. תמיד אנשים מאוד סקרנים לדעת מה אתה עושה. אני אישית אוהב לעלות תמונות מעניינות ברמה גבוהה, אני לא אעלה סתם עוד תמונה".

איך החברים והמשפחה מגיבים לכל הדבר הזה? האם הם מבקשים ממך מתנות?

"החברים והמשפחה מפרגנים לי מאוד וגאים בי על הדרך שאני עושה ועובר. האמת שהם לא מבקשים אבל אני נותן להם להנות גם מזה שהם באים איתי למסעדות ובתי מלון שאני מפרסם".

מה סוג התמונות שאתה מקבל עליהן הכי הרבה לייקים? ומה התמונות עם הכי מעט לייקים?

"התמונות שאני מקבל הרבה לייקים זה תמונות שאני בחו"ל או שהבגד והלוקיישן יפה וברמה גבוהה. התמונות שהן פחות לייקים זה תמונות רגילות שאני מעלה ביום יום".

האם זה כלכלי להיות כוכב רשת בישראל?

"היום אני כן חושב שזה כלכלי להיות כוכב רשת, צריך תמיד לשאוף להגיע גבוה ולמנף את זה כי זה דבר לא קל. כשאתה נכנס כבר לתודעה ואנשים מבינים את הכוח שיש לך ביד אז זאת ההזדמנות שלך לפרוץ עוד גבולות ולקדם את מי שאתה ומה שאתה. ואז לאט לאט מגיעות ההצעות, ההזדמנויות והקשרים".

החלום הכי גדול- "אני מאוד צמא לעולם הדוגמנות ומאוד רוצה להצליח בתעשיייה  אם זה משחק, דוגמנות או הנחייה מאז שאני זוכר את עצמי. אני לא רואה את עצמי יושב במשרד".

נתונים על עומר:

גובה– 1.85

משקל– 70

מכנס– 39

חולצה– מדיום

נעליים– 44

שיער– חום

עיניים– חומות

סוכנות: SHARON AGENCY

צילום: LUIZA MARIA

 עמוד זה נצפה: 2,477 פעמים

רכילות מהארץ

אני מאשר/ת קבלת דיוור