חיפוש באינדקס עסקים

אופניים אופנתיים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 אוגוסט 2011

אופנים אופנתיים. צילום: דודי חסוןקסטרו משיקה קו אופני עיר מעוצבים, איכותיים, קלי משקל, והכי חשוב – אופנתיים!

גבי רוטר מנכ"ל משותף של קסטרו: "כחלק מהאמירה החברתית עימה יצאנו בקיץ האחרון, בחרנו בקסטרו להתחבר אל פריט הלייף-סטייל האולטימטיבי, זה המאפשר לנו לחסוך בדלק ולהיפטר מחיפושי החניה המתישים. בעזרתם ניתן לחוות מקרוב את הרחוב ולגלות פינות נסתרות וקסומות בעיר, מהפארק ועד השדרה ומשם עד קו הים. אנו גאים להשיק קו אופני עיר מעוצבים ואיכותיים, ויוצאים לרחובות באופנים".

קו אופני העיר של קסטרו יוצע למכירה בחנויות הרשת ברחבי הארץ, ב– ROLLING-STORE- חנות פופאפ שתתגלגל בין סניפי קסטרו החל מה-21.08.2011 ולראשונה במכירה ONLINE בדף הפייסבוק של קסטרו.

בקולקציה 5 דגמים שונים, המייצגים כל אחד היבט אנושי שונה בחוויה העירונית, דרך סוגי הטיפוסים החיים בעיר: הסקסית, הבייב, ההיפסטר ועוד.

אופני העיר של קסטרו עוצבו ותוכננו לרכיבה עירונית ומאפשרים הן הנאה מקסימלית מחוויית הרכיבה בעיר, והן את השילוב המושלם בין אופנה אמיתית וצבעונית, עם עיצוב תעשייתי ופונקציונליות:

  • משקלם הקל של האופניים, העשויים אלומיניום, מאפשר לשאת אותם בקלות במעלה המדרגות.
  • שילדת האופניים האיכותית בעלת עמידות מקסימלית בפני הלחות הישראלית.
  • בין הדגמים גם אופניים המתקפלים בקלות ואינם תופסים מקום בבית או בבית הקפה.

כמו בלבוש, גם באופניים, חשובים האביזרים והסטיילינג: האופניים מגיעים באיבזור מלא הכולל סלסלה ופעמון וניתן אף לרכוש בנפרד מדבקות מעוצבות שניתן להדביק על השלדה ולהציג אמירה אישית ואופנתית. דגמי האופניים יצאו למכירה בחנויות הרשת ברחבי הארץ וכן בחנות POP-UP שתתגלגל בין סניפי קסטרו החל מה-21.08.2011. בחנויות בהן לא תתאפשר תצוגה מלאה של האופניים, יוכלו הלקוחות לבחור את הדגם המועדף עליהם מתוך קטלוג ולאסוף את האופניים מן החנות עד 72 שעות.

אופנים אופנתיים. צילום: אורי דגן
אופניים אופנתיים. צילום: אורי דגןעמוד זה נצפה: 364 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור