חיפוש באינדקס עסקים

אופנה שבטית

פורסם מאת: בתאריך: 28 דצמבר 2015

 בהשראת שבטי הסאמי מסקנדינביה עוצב מגף ה-Kula  הנוכחי של Vivobarefoot  לחורף-  עם בטנה תרמית ועיטורי פרווה, ציפוי שעוות דונג טבעית לבידוד מלא מקור, בגווני חום שיתאימו ללוק חורפי בהשראה שבטית. 

vivobarefoot

 
 סאמים, הנקראים גם לאפים, הם בני העם היושב בלפלנד שנמצאת בצפון סקנדינביה, באזור הארקטי, סביב הקוטב הצפוני של כדור הארץ. השבטים מייחסים חשיבות רבה לסממנים של חילופי עונות, ציד ושלג, לצד תשומת לב מרובה לפריטי לבוש הכוללים קישוטים מוקפדים. בגדיהם עשויים לרוב מעורות ופרוות, שיתאימו לאקלים בו הם חיים.
דגםKula   עוצב במיוחד כדי לשמור על כפות הרגליים חמימות בתנאי האקלים הקשים והקרים ביותר. הדגם בעל בטנה תרמית עמידה לחלוטין, מצופה שעוות דבורים טבעית לבידוד לחות וקור ומדרסים תרמיים נשלפים. בחלק העליון מעוטר המגף בפרווה חמימה מה שתורם לשמירה על חום הרגליים גם בחלקם העליון. בדומה לשאר נעלי המותג, מבוסס גם דגם זה על בסיס סוליית הפטנט הבלעדית של  Vivobarefoot, בעובי 4.5 מ"מ, אשר עמידים לנקבים ומתאימים למשטחים עירוניים ופראיים כאחד.
vivobarefoot
 
נעלי Vivobarefoot, מותג ההנעלה הבריטי אשר השיק בחודש שעבר סניף ראשון בישראל, מבוססים על עיקרון "ההליכה הטבעית"- אשר צובר תאוצה רבה בעשור האחרון ומגובה במחקרים וממצאים מדעיים. פילוסופיית החברה מבוססת על ההנחה כי כף הרגל האנושית היא אמצעי ההליכה המשוכלל ביותר, המצויד בכל הרכיבים הדרושים כגון בולם זעזועים ובקרת תנועה טבעית ואינה זקוקה לעזרים חיצוניים כדי לצעוד נכון. מתוך הנחה זו פיתחה Vivobarefoot  סוליות פטנט בלעדיות – דקות במיוחד, עמידות לנקבים ומספקות בידוד תרמי מחום וקור וגמישות לגמרי. גמישותן מאפשרת  נשיאה קלה ואחסון שונה מזה המוכר בשוק הנעליים- על אף קיפול חוזר, חוזרות הנעליים באופן תמידי לצורתן המקורית.
vivobarefootניתן להשיג בחנות המותג –  בוגרשוב 20, ת"א


עמוד זה נצפה: 330 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור