חיפוש באינדקס עסקים

אופנה, לייף סטייל ויוקרה מתחברים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 ספטמבר 2009

 

לאחר שמרצדס בנץ פרשה את חסותה על אירועי שבוע האופנה שהתקיימו בניו יורק לאחרונה, נרשם בישראל שיתוף הפעולה הראשון בין תחום האופנה ורכבי היוקרה.
מעצבת האופנה ליאת דהן, תקיים ביום שישי הקרוב (25/09/09) בין השעות 10:00-18:00 תצוגת אופנהאופנה ,לייף סטייל ויוקרה מתחברים בחלל התצוגה של רכבי היוקרה אינפיניטי ברחוב רוטשילד 69 בתל אביב. אירוע האופנה הייחודי ישלב קוקטייל חגיגי, דוגמניות בבגדי המעצבת ליאת דהן, שמלות תלויות בחלל, פינות מיוחדות המציגות תכשיטים ונעליים, פינת ישיבה מעוצבת, תא מדידה אחורי ועוד.
אבי קנת, מנכ"ל אינפיניטי: "קיימת סינרגיה בין ערכי המותג אינפיניטי ובין עולם העיצוב. שני העולמות מעבירים מסרים של השראה, עוצמה ומודרניות, שניהם פונים אל עולם הרגש והחוויה. אינפיניטי, כמו גם עיצוב אופנה, מגלמת עולם שלם של ערכים כמו אינדיבידואליות, עוצמה, פשטות וריגוש, זוהי דרך חיים, לכן החיבור לעולם עיצוב האופנה נראה לנו אך טבעי ובהחלט מבטא תחילתה של מגמה אשר מחברת בין רכבי יוקרה וערכים גבוהים של יופי וסטייל".
חלל התצוגה של רכבי אינפיניטי בשדרות רוטשילד משתרע על שטח של כ- 180 מטרים כאשר 80 מטרים מהווים אולם תצוגה לרכבי אינפיניטי ובחלק האחורי, המשתרע על 100 מטרים נוספים יתקיימו אירועי תרבות ופנאי.
לצורך הסבתו לחלל תצוגה המקום עבר שיפוץ יסודי במשך תקופה ארוכה, אך העיצוב החדשני מקפיד לשמר את צביונו המיוחד של המבנה, הגלגולים השונים שעבר ואת שייכותו לשכונה.עמוד זה נצפה: 321 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור